• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Büşra Yılmazer

Adres :

Çay Mah. Hacı Yunuszade Mehmet Güneşdoğdu Cad. ( Ofis 362 ) Aksa Doğalgaz Üstü Kat 2 No: 5 Samsun » Çarşamba

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Yılmazer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 828 36 88

Hey duydunuz mu? Diyetisyen Büşra Yılmazer isimli firmada birmilyonnokta.com üyesi olmanın mutluluğunu sizlerle paylaşmakta. Hızla büyüyen ve tanınan firmamızı daha deneyimlemediniz mi? Haydi, sizlere firmamızın marifetlerini anlatalım o zaman.

Kontrollü ve sağlıklı zayıflama, sağlıklı yaşam, bölgesel zayıflama, sporcu sağlıklı beslenme kontrolü, kurumsal beslenme ve kişisel diyet danışmanlığı anlamında hizmet veren firmamız sağlığınız adına çalışıp çabalamaktadır. Zayıflamak isteyen veya hastalığından kaynaklı belli başlı bir diyetle yeme içmesine dikkat etmesi gereken vatandaşlarımıza son derece hassas yaklaşarak uzman kontrolünde beslenme planı oluşturmaktayız. Bunun yanı sıra sporcularımızın yeme içme düzenine sahip olması gerektiğinden firmamız sporculara yönelik çok yönlü sağlıklı yeme içme planını kontrollü bir şekilde hayata geçirmektedir.

Daha farklı birçok kesime veya kişiye farklı farklı hizmetler vermekteyiz. Örneğin büyük bir firmasınız ve tüm çalışanlarınız için sağlıklı ve düzenli bir yeme içme planına ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan kurumsal beslenme danışmanlığını da bizler, sizler için uygulamaktayız. Her anlamda sağlıklı yaşam için nasıl beslenmeniz gerektiği konusunda sizleri profesyonel bir takiple korumaktayız.

Samsun diyetisyen artık sağlıklı bir yaşam için yanınızda. Diyetten ne çıkar demeyin. Sağlıklı beslenmediğimizden kaynaklı birçok hastalığa yakalanabiliyor ve ömrümüzden kaybediyoruz. Daha sağlıklı ve uzun ömürlü yaşamak için uzman firmamız kontrolünde beslenmeye başlama zamanı. Beslenmeyi hafife almayın ve sağlıklı beslenme konusunda geç kalmayın. Sağlıklı yaşamı birlikte inşa edelim.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR