• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Erdem Demirtaş

Adres :

Hürriyet Mahallesi Öğretmenler Caddesi Bulut Apt. No: 14/4 Süleymanpaşa Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdem Demirtaş

E-Posta Adresi :

dyterdemdemirtas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 189 59 59

Diyetisyen Erdem Demirtaş isimli firmamız Tekirdağ’da danışmanlık sektöründe birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet vermektedir. Sunduğumuz hizmetlerde daha sağlıklı, kalitesi arttırılmış bir yaşam sürdürmenizi amaçlarız.

Beslenme yaşam kalitenizi, sağlık durumunuzu, dış görünümünüzü etkiyen faktörler arasında önemli bir yere sahiptir. Daha sağlıklı bir yaşam sürmek, dilediğiniz görünüme kavuşmak için sizin için hazırlanmış beslenme programlarına uymanız bu süreçleri hızlandıran ve kolaylaştıran bir yöntemdir. Tekirdağ danışmanlık alanında profesyonel destek sunan firmamızda size ve amaçlarınıza uygun hazırlanan beslenme programları sağlıklı şekilde istediğiniz görünüme kavuşursunuz.

Dış görünümünüzü değiştirmek, fazla kilolarınızdan kurtulmak istemeniz beslenme programınızın düzenlenmesi ile gerçekleştirilebilir. Yaşanılan bölgesel kilo alımları, ödem vb. durumlar beslenmenizde yanlış uygulamalara gittiğinizin kanıtıdır. Firmamıza başvurarak beslenme ve diyet uzmanımızın hazırladığı özel programlar yardımı ile bu sorunlardan kurtulabilir; sağlıklı şekilde kilo vererek istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Merkezimizde sporcu beslenme danışmanlığı da verilmektedir. Kişiye özel beslenme danışmanımız formunuzu, sağlık durumunuzu, ulaşmak istediğiniz kiloyu inceleyerek günlük protein ve enerji ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak beslenme programını oluşturur. Düzenli ve uzman görüşü ile oluşturulmuş beslenme programı hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar.

Hamilelik sürecinde beslenmeye daha fazla önem verilmesi gerekmektedir. Bu süreç boyunca tüketilenlerin bebeğin sağlık durumunu etkilediğini unutmamak gerekir. Merkezimizde gebelikte beslenme üzerine özel programlar hazırlanmaktadır. Online diyet danışmanlığı hizmetimizden de faydalanabilirsiniz. Daha sağlıklı ve sizi hedeflerinize ulaştıracak beslenme programları için merkezimizi tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR