• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen İlayda Şahin Beslenme ve Diyet Kliniği

Adres :

Bahçelievler Mahallesi 600. Sokak Açık Pazar Yeri No: 10/2 Nevşehir » Avanos

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dyt. İlayda Şahin

E-Posta Adresi :

diyetisyenilaydasahin@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 199 50 50

Diyetisyen İlayda Şahin Beslenme Ve Diyet Kliniği olarak Nevşehir'de sunduğumuz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. Nevşehir danışmalık alanında hizmet veren firmamız Diyetisyen İlayda Şahin Beslenme Ve Diyet Kliniği olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler insan sağlığını doğrudan etkileyen ve birçok farklı türde insanın ihtiyaç duyduğu bir alandır. Beslenme ve diyet danışmalığı sunan kliniğimiz ihtiyaca yönelik olarak hizmet vermektedir.

Danışmanlık merkezimizin sunduğu ilk hizmeti çocuklarda beslenme danışmanlığıdır. Bu beslenme danışmanlığı 4 ila 18 yaş arası büyümenin ve gelişimin en çok gözlemlendiği dönem içindir. Bu dönemde yeterli ve düzenli beslenme çocuklar için büyük bir önem arz etmektedir. Sağlıklı bir büyüme ve gelişim dönemi için çok önemli olan beslenme için sunduğumuz danışmalık hizmetimizde sizlere bireysel ve uygun şeklide hizmet vererek bu dönemi en sağlıklı şekilde geçirmenizi sağlamaktayız.

Bir diğer hizmetimiz ise gebelik dönemi ve sonrası beslenme danışmanlığıdır. Bu dönemde sunduğumuz beslenme danışmanlığı hizmetimiz sizlerin hamilelik sürecini en iyi sağlıklı şekilde geçirmenizi ve bu dönem sonrası da tekrar eski hayatınıza sağlıklı bir şekilde dönmeniz konusunda yardımcı olmaktayız. Bu hizmetimize benzer bir danışmanlık hizmetimiz ise bebeklerde beslenme danışmanlığıdır. Bebekler için çok önemli olan beslenme danışmanlığı onların büyüme ve gelişiminde çok büyük bir rol oynamaktadır. Kliniğimiz bu hizmeti ile bebeğiniz uygun şekilde beslenmesini ve sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamaktayız. Sunduğumuz diğer danışmanlık hizmetlerimiz ise şöyledir; kilo verme ve alma danışmalığı, sporcu beslenme danışmanlığı ve hastalıklarda beslenme danışmanlığıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR