• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Nevim Şahin

Adres :

Abide-i Hürriyet Cad. Sevim Apt. No: 147 Kat: 4 Daire: 8 Şişli / İstanbul - ( Prof. Dr. Ahmet Özdoğan Klinik Diyetisyen - Şişli Beauty ) İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nevim Şahin

E-Posta Adresi :

nevim.s[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 965 55 60

İstanbul’da danışmanlık sektöründe hizmet veren Diyetisyen Nevim Şahin birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Birçok hastalığın temel sebeplerinden biri düzensiz beslenme ve dolayısıyla ideal kiloyu sürdürememektir. Bu nedenle sağlıklı yaşamın düzenli beslenmeden geçtiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Fakat fiziksel durumumuza ve günlük programımıza uygun olarak bir beslenme düzeni edinmek zordur. Bu nedenle devreye bu alanda uzman firmalar girmektedir.

Firmamız, beslenme düzeni doğrultusunda danışanlara iyi hizmet vermeye çalışır. Diyetisyenimiz, sağlıklı beslenmenin kaliteli ve sağlıklı yaşam için temel unsur olduğu düşüncesiyle ve alanının getirdiği bilgi ve deneyimiyle danışanlarını en doğru biçimde yönlendirir. Firmamızda kişiye özel hazırlanan programlardaki yönlendirmelerle danışanlar, hedeflenen kiloya sağlıklı bir şekilde ulaşır. Beslenme düzeninin takibi devam ettirilerek mevcut kilonun korunması sağlanır. Diyetisyenimiz tüm süreçte danışanlarımızla iletişim içinde olarak en iyi sonucu almaya yoğunlaşır. Danışanlarımızın çeşitli şikâyetlerine uygun programlar titizlikle hazırlanarak süreçten en iyi şekilde yararlanmaları sağlanır. Ayrıca çalışma ve günlük hayatın yoğunluğu düşünülerek danışanlarımızın talepleri doğrultusunda danışanlarımızla online bir şekilde iletişim de kurabilmekteyiz.

İstanbul danışmanlık sektöründe faaliyette bulunan firmamız, en doğru ve en sağlıklı yolla danışanlarına hizmet verir. Kişilerin yaşamlarına en kolay şekilde adapte edebilecekleri programları hazırlayan diyetisyenimiz alanındaki gelişmeleri ve farklı görüşleri yakından takip etmektedir. Kendimizi geliştirme ve yenileme doğrultusunda attığımız adımlarla danışanlarımıza en iyi hizmeti sunuyoruz. Çalışmalarımıza tüm azmimizle devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR