• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Nisa Aslan

Adres :

Köprüaltı Cad. Selçuklu Mah. Elmas Evleri B Blok Kat 10 No: 40 Malatya » Battalgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nisa Aslan

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (555) 001 17 44

Birmilyonnokta.com üyesi olarak hizmet veren Diyetisyen Nisa Aslan, Malatya danışmanlık sektöründe çalışmaktadır. Günümüzde insanlar sağlığını korumak, düzenli ve dengeli beslenmek için diyetisyen desteği almak ister. Her geçen gün düzensiz beslenen insanların sayısı artmaktadır. Düzensiz beslenmek zamanla vücuda zarar verir ve bazı rahatsızlıkların görülmesine neden olur. Kilo almaya başlayan, kilo veremeyen, sağlıklı beslenemeyen bireyler mutlaka güvenilir diyetisyen desteği almalıdır.

Danışmanlık sektöründe doğru hizmetin verilmesi için danışanı tanımak gerekir. Bizler doğru danışmanlık hizmeti için danışanlarımızı tanıyoruz. Birebir sağladığımız görüşme sonrasında danışanımızın sağlık sorununu tespit ediyoruz. İhtiyaç doğrultusunda bazı test ve analizler yapıyoruz. Bu sayede bireyin sağlık durumunu tespit etmemiz daha kolay oluyor. Bilgi ve birikim sahibi, mesleğini seven, doğru ve planlı çalışan ekibimizle her zaman sağlığa uygun çözümler sunuyoruz.

Beslenme düzeni kişiden kişiye değişiyor. İnsanların vücut yapısı, sağlık durumu ve metabolizma yapısı birbirinden farklıdır. Bu nedenle verilen diyetisyen desteği de kişiye özel olmalıdır. Bizler öncelikle değerli danışanlarımızı dinliyor, sorunu doğru tespit ediyoruz. Ardından yaptığımız incelemeler sonrasında nasıl bir yol izlememiz gerektiğini belirliyoruz.

Danışanımızın neler yemesi gerektiği, neler yememesi gerektiği vücut yapısına ve sağlık durumuna göre belirleniyor. Düzenli kontroller eşliğinde danışanlarımızın sağlığını koruyoruz. Sizler de sektörde güvenilir bir danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizler her zaman doğru ve güvenilir çalışmalarımızla hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR