• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Rabia Özsaygın

Adres :

Muratpaşa Mahallesi Saraybosna Caddesi Atayurt İş Merkezi No: 6a Daire 23 Erzurum » Yakutiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rabia Özsaygın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 896 96 30

Erzurum Yakutiye’de hizmet veren Diyetisyen Rabia Özsaygın merkezimiz birmilyonnokta.com üyesidir. Beslenmek insan yaşamı için olmazsa olmaz ise de her beslenmenin sağlıklı olduğunu söylemek imkansızdır. Çoğu zaman dikkatsiz ve bilinçsiz beslenme beraberinde çeşitli sağlık sorunlarını da getirir. Bunun neticesinde kimi zaman kilo alamama, kimi zaman da fazla kilolardan şikâyet ortaya çıkar.

Ayrıca hayat boyunca standart bir beslenme süzeni takip edilemez. Günlük yaşam koşullarına ve yaşam aktivitelerine göre beslenme programlarının takip edilmesi gerekir. Özellikle hamilelik dönemindekilerin, sporcuların, çocukların, hastaların ve diğer özel durumları olanların diyet programlarında daha bir hassas olmaları icap eder. Çoğu kişi içinse diyet programı düzenlemek, hele de bunu takip etmek imkansızdır. İşte danışmanlık merkezimizle bizler tam da bunu yapıyor, size özel diyet programları çıkarıyor, takibini yapıyor ve hedefe en iyi şekilde, en kısa sürede ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Erzurum danışmanlık sektörünün liderlerinden birisi olarak alanında eğitimli, deneyimli, tecrübeli, güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Kaliteli hizmetin bütün danışanlarımızın hakkı olduğuna inanıyoruz. Bunun için de daima danışan memnuniyetini en üst seviyede tutma adına gayret gösteriyoruz. Herkesin vücut yapısının, bünyesinin ve hedeflerinin farklı olduğunun bilincinde olarak kişiye özel diyet programları düzenliyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, sektörümüzle alakalı ortaya çıkan en son gelişmeleri en kısa sürede hayata geçiriyoruz. Bu kapsamda online diyetisyen olarak da görev yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR