• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Seyit Kalaycı

Adres :

Değirmiçem Mah. Muammer Aksoy Bulvarı Ebru Apt. No: 51/5 Gaziantep » Şehitkamil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seyit Kalaycı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (551) 725 38 99

Birmilyonnokta.com ailesine yeni katılmış olan sağlıklı yaşam koçu diyebileceğimiz, Diyetisyen Seyit Kalaycı burada yer almaktan gurur duymaktadır. Çocuk, yaşlı, genç, kadın erkek ayrımı yapmadan sağlıklı yaşam adına kendini geliştirmiş olan uzman diyetisyenimizin hizmet başlıklarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz. Sağlıklı ve dengeli beslenme, çocuk beslenme şekli, ebeveyn ve hamile annelerin beslenme tarzı, kronik hastalıkları olan hastalarımızın beslenme programı. Bunların yanı sıra sporcu ve sağlıklı zayıflama isteği olan insanlara da sağlıklı beslenme konusunda tüm azmiyle yardımcı olmaktadır.

Gaziantep diyetisyen olarak temel amacımız insanların sağlığı ve sağlıklı yaşamın sürekliliğidir. O yüzden daha önce yeme içmesine dikkat etmeden yararlı zararlı her şeyi yiyerek kendi kendine zarar vermiş insanlarımızın elinden tutma zamanı. Özellikle diyabet hastalarının muhakkak bir diyetisyen kontrolünde beslenmesi şarttır hiçbir ilgisi yok. Aynı zamanda midesinden çeşitli rahatsızlıklara sahip vatandaşlarımızın gene bir diyetisyen kontrolünde beslenmesi şarttır. Üzerinize farz olan bu bir takım küçük sistemleri hayatınıza geçirerek sağlıklı yaşama kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Hayatta farkında olmadan kaybettiğimiz onlarca güzelliğe tekrar erişmek ve eski rahatlığımızla, mutlu yaşamak artık zor değil. Hem tıp sektörünün hem de bilimin hızla gelişmesiyle hemen hemen her soruna bir çözüm bulunmuştur. Bizim için çabalayıp çözümler üreten uzmanlara uymalı ve bu konuda biz de kendimiz için çözüm yoluna girebilmeliyiz. Sağlıklı beslenme konusunda muhakkak uzman firmamızdan yardım almalısınız. Hayat güzeldir ve tüm güzelliğiyle yaşamak için çabalamalıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR