• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen ve Sağlıklı Yaşam Koçu Esin Başkaya

Adres :

Krizantem Sokak No: 30 Levent İstanbul » Beşiktaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esin Başkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 707 05 98

Diyetisyen ve Sağlıklı Yaşam Koçu Esin olarak bizlerde birmilyonnokta.com üyesiyiz. Estetik açıdan çok sağlık açısından kilo vermeyi aklınıza koyduğunuzda sağlığınızdan daha fazla endişe etmemek için her zaman bize danışabilirsiniz. Her pazartesi başlayıp bıraktığınız, asla profesyonel olmayan listeleriniz yerine bizim uzman yardımımız ile sağlıkla kilo verin.

İstanbul danışmanlık sektöründe biz danışanlarımıza her zaman için kötü yiyeceğin olmadığını daha sağlıklı yiyeceğin var olduğunu öğütlüyoruz. Öğün atlamadan ve kendinizi aç bırakmadan zayıflamak elbette ki mümkün. Kliniğimize gelerek bizimle iletişime geçip bilgi ve yardım alabilir, sağlıklı yaşam için adımlarınızı bizimle atabilirsiniz.

Uzman beslenme uzmanımız ile çalışırken her danışanımıza özel tedavi uygularız. Kendini aç bırakma gibi sonradan problem yaratacak yöntemler yerine bizi tercih edebilir, sağlıklı kilo kontrolü sağlayıp edindiğiniz iyi yeme alışkanlıklarınızı tüm yaşamınıza yayabilirsiniz.

Kişiye özel diyet planları ile hiç bir şey imkansız değildir, hızlı kilo verip sonrasında tekrar almak yerine Diyetisyen ve Sağlıklı Yaşam Koçu Esin ile kararlı, sağlıklı ve düzenli kilo verebilirsiniz. Bizler tedavi sonrasındaki süreç içinde en iyi ve sağlam sonuçlar ile hep yanınızdayız.

Sporcu beslenmesi, obezite ve kilo kontrolü, hamilelik döneminde beslenme, okul öncesi ve okul dönemi beslenme, kilo almak için beslenme gibi konularda tecrübemiz ve uzmanlığımız ile değerli danışanlarımıza profesyonel hizmet sağlayıp, aktif olarak yardımcı olmaktayız. Bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir randevu oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR