• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Diyetisyen Zeynep Günay

Adres :

Musalla Mahallesi 1082 Sokak No: 1/3 İzmir » Çeşme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Günay

E-Posta Adresi :

dyt.zeynepgunay@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 209 48 35

Diyetisyen Zeynep Günay olarak İzmir'de verdiğimiz hizmetlerimizi artık online olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden de sunmaya başlamış bulunmaktayız. İzmir danışmalık alanında hizmet veren firmamız Diyetisyen Zeynep Günay olarak hizmet vermekteyiz. Sunduğumuz hizmetler birçok insan tarafından ihtiyaç duyulan beslenme ve kilo verme danışmalığı üzerinedir. Danışmanlık merkezimiz bu hizmetlerini kişilerin taleplerine ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sunmaktadır.

Merkezimizin sunduğu ilk hizmeti kurumsal beslenme danışmanlığıdır. Kurumsal beslenme danışmanlığı beslenme danışmanlığı alanında çalışan bizler tarafından bir kurumun çalışanlarının iş hayatındaki kalitesini ve yaşam kalitesini arttırmak için aldığı beden ağırlığı yönetimi, sağlıklı mutfak koşullarının sağlanması ve yemek menüsü planlaması konularında verilen hizmetler bütünüdür. Nu hizmetimiz kurumlara çeşitli avantajlarda sağlamaktadır. Bu avantajlar iş veriminin artması, kuruma bağlılığın artması, motivasyon artışı ve sağlık problemlerine bağlı iş kayıplarını düşürmektedir.

Bir diğer hizmetimiz ise sporcu beslenme danışmanlığıdır. Sporcu beslenme danışmanlığı profesyonel olarak bir spor dalı ile uğraşan kişilere sunduğumuz hizmet türüdür. Bu hizmetimiz ile yapılan sporda başarının etmenlerinden olan sağlıklı beslenme ve fit vücut özelliklerini sizlere sunmaktayız. Sizlerin vücut kitle endeksi ve yaptığınız spor gibi çeşitli alanlarınızı inceleyerek ihtiyacınıza uygun şekilde bir beslenme programı ile birlikte hedefinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Danışmanlık merkezimizin sunduğu diğer danışmanlık hizmetleri ise şöyledir; çocuklarda beslenme danışmanlığıdır, sağlıklı kilo verme ve alma, bölgesel incelme işlemi ve kilo kontrol danışmanlığıdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR