• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dodo Burger & Bbq

Adres :

Sarıkız Mahallesi Ali İleri Caddesi 302 Sokak No : 15/a Akçay Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Buluş Ergen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-90@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 721 90 32

Şöyle canınız güzel bir hamburger istediğinde, zincir fast food şubelerinde sunulan tatsız burgerler yerine, köftesinden ekmeğine kadar her malzemesini kendimizin ürettiği hamburgerlerin tadına bakmak istemez miydiniz? Biz Dodo Burger & BBQ ailesi olarak, sizlere kaliteli, lezzetli ve bambaşka bir hamburger deneyimi yaşama şansını sunuyoruz.

Balıkesir fast food sektöründe, yeniliklerin öncüsü olan firmamız, kendini her zaman yenilemeye ve dünya çapında gelişen fast food sektörünü de yakından takip etmektedir. Bu şekilde de hem lezzetli ve harika hamburgerler ortaya koymuş oluyoruz hem de klasik kalıpların dışına çıkarak, alışılagelmiş hamburger kalıplarını kırıyoruz.

Farklılığı hepimiz severiz. Biz de bu sıkıcı kalıpların dışına çıkarak, hamburger ekmeklerimizi farklı renklerde ve lezzetlerde hazırlıyoruz. Pancarlı ekmeğimizin tadına bir kez baktığınızda, ikincisini de söyleyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın. Bu gibi farklılıkları yemek sektörüne kazandırmak, hem lezzet literatürüne de bir fayda sağlamış oluyor, hem de küçük de olsa yemek alışkanlığımıza bir farklılık katmış oluyoruz.

Ürünlerimizde kullandığımız her malzemenin taze ve güvenilir kaynaklardan elde edildiği konusunda içiniz rahat olabilir. Bunun yanı sıra firmamızın bir numaralı prensibi, sizlere hijyenik ve steril ortamlarda hazırladığımız ürünleri servis etmektir. Temizlik ve hijyen konusundan asla taviz vermiyoruz.

Eğer sizler de kendiniz ve sevdikleriniz için kaliteli, lezzetli ve farklı bir hamburger yeme deneyimi yaşatmak istiyorsanız, sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR