• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Grup Su Arıtma

Adres :

Osmaniye Mah. Orhan Yılmaz Cad. No: 7-11/c Giresun » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deren Cankurt Yılmaz - Halit Yılmaz

E-Posta Adresi :

deren-yarasir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 677 70 07

Whatsapp 2:

0 (532) 381 56 64

Giresun merkezde faaliyet gösteren Doğa Grup Su Arıtma birmilyonnokta.com üyesidir. Firma olarak her zaman herkesin sağlıklı suya erişim hakkı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü su, hayatın kaynağıdır ve sadece tabiat için değil insan sağlığı için de büyük önem arz eder. Her insanın düzenli olarak günlük alması gereken su vardır ve bunun aksatılması çeşitli sorunlara davetiye çıkarır. Her ne kadar bugün her evde, işyerinde musluklarla suya erişmek kolay olsa da asıl husus temiz suya ulaşmaktır. Bugün dünyanın en büyük problemlerinden birisi olan temiz suya erişim dünya genelinde, özellikle gelişmiş ülkelerde su arıtma cihazlarıyla sağlamaktadır.

Giresun hizmet sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler bölgemiz halkını en sağlıklı ve en lezzetli suyla buluşturmaya çabalıyoruz. Bunun için farklı amaçlar ve farklı kullanım alanlarında tercih edilebilecek çeşitli su arıtma sistemlerini ürünlerimiz arasına dahil ediyoruz. Dünya standartlarında hizmetin adresi olmak için en ileri teknoloji, tamamen sertifikalı ve lisanslı su arıtma sistemlerinin satışını yapıyoruz.

Ayrıca daha önce kullanmakta olduğunuz su arıtma sistemlerinin yedek parça temininde, filtre temininde, bütün bunların montajında, bakımında teknik servis desteği sağlıyoruz. Kurulumdan tamire, bakımdan onarıma her aşamada yanınızda oluyor, 7/24 bir telefon mesafesinde hizmetlerimize devam ediyoruz.

Firma olarak her birisi alanında yetişmiş, tecrübeli ve güler yüzlü ekibimizle uzun yıllar güvenle yararlanabileceğiniz, su tüketim alışkanlığınızı değiştirecek çözümlere imza atıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler