• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Restaurant Cafe

Adres :

Yeşilova Mah. Yeşilova Cad. No: 17/a-b Kocaeli » İzmit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Kalkuz

E-Posta Adresi :

mehmetkalkuz@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 056 41 61

Kocaeli’nde hizmet veren Doğa Restaurant Cafe işletmemiz birmilyonnokta.com üyesidir. Yemek içme insanın en temel gereksinimi olsa da her şey insan için uygun değildir. Bu yüzden çeşitli lezzetler keşfedilmiş, doğanın insanlığa sunduğu hayvanlardan, bitkilerden pek çok tarif ortaya çıkarılmıştır. Ülkemiz mutfak kültürü ile dünyanın en zenginlerinden birisi olup her yöremizin kendine has onlarca farklı tarifi vardır. Ayrıca pek çok lezzetin bölgeler arası farklı yapılışları, dolayısıyla da farklı lezzetleri vardır. Bizler gerek yöremize özgü gerekse tüm ülkemize mal olmuş en güzel lezzetleri siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Kocaeli restaurant sektörünün lider işletmelerinden birisi olarak her zaman müşteri memnuniyetini önceliyoruz. Misafirlerimizin mekanımızda en özel lezzetleri tatması adına kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyoruz. En seçkin markaların, sertifikalı, tamamen güvenilir malzemeleri mutfağımıza dahil ediyoruz. Hijyenik ortamda muhafaza ederek ustalarımızla buluşturduğumuz ürünlerimiz ustalarımızın gizli tarifleriyle hazırlanıyor ve sıcak ikram edilecekse sıcak, soğuk ikram edilecekse soğuk ikram ediyoruz.

Herkesin damak zevkinin farklı olduğunun ve zaman zaman herkesin farklı lezzetler aradığının farkındayız. Bu yüzden çok geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet veriyor, onlarca lezzeti her gün taptaze olarak tüketime hazır ediyoruz. Birbirinden güzel çorbalarımızla, lahmacun, pide çeşitleri, köfte, meze, salata türleri ve daha fazlasıyla hizmet veriyoruz. İşletmemizde en iyi şekilde ağırladığımız gibi alo paket servisimizle evlere ve işyerlerine de siparişlerimizi ulaştırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler