• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğa Su Termal Yüzme Havuzları

Adres :

Gölemezli Köyü Denizli » Akköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Resul Kara - Doğukan Kara

E-Posta Adresi :

dkara2988@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 161 66 93

Whatsapp 2:

0 (542) 360 70 69

Özellikle son yıllarda çokça tercih edilen termal yüzme havuzlarını bünyesinde barındıran firmamız Doğa Su Termal Yüzme Havuzları birmilyonnokta.com un üyesidir. Denizli hamam sauna ve masaj salonu sektörü içinde yer alan firmamız sektörde çalışmalarıyla ve hizmetleriyle adından çok sık bahsettirmektedir. Müşterilerimizin ilgi odağı olan firmamızda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında; sauna, profesyonel masaj hizmeti, şifalı çamur banyoları, yüzme havuzu hizmeti, erkeklere ve kadınlara özel yüzme havuzları ve termal yüzme havuzları olarak sayabiliriz.

Yıllardır sektörde var olan firmamız hijyene çok önem vermektedir. Tüm havuzlar, sauna ve hamamlar sık sık temizlenmekte ve suyu değiştirilmektedir. Termal havuzumuz içinde sodyum, potasyum, kalsiyum, magnezyum gibi mineraller barındıran şifalı dediğimiz suyumuz sürekli değişmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunumu hedefleri olan firmamız bu anlamda çok çaba sarf etmektedir. Müşterilerimizin konakladığı yerler, yemekleri büyük bir titizlikle hazırlanmakta, ev konforu yaşatmak için çalışılmaktadır. Firma çalışanlarımız işlerinde profesyonel, güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımları ile en iyi hizmeti sunma gayretindedirler. Masaj yapan ekibimiz tüm eğitimleri almış profesyoneller arasından seçilmişlerdir.

Bizlere whatsapp numaralarımızdan ulaşabilir, sorularınızı sorabilir rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlarımız müşterilerimizi mutlu etmektedir. Bunun dışında özel günlerde yapılan kampanyalarla da çok daha uygun fiyatlardan yararlanmanızı sağlamaktayız. Firmamızı ziyaret ederek hem kısa bir tatil yapıp hem de şifalı termal sularımızdan yararlanıp dinlenmeniz için sizleri tesisimize bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR