• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğaköy Kahvaltılık Şarküteri

Adres :

Çarşı Mah. Sahil Cad. No: 13/a Trabzon » Sürmene

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ünal Öksüz

E-Posta Adresi :

dogakoysarkuteri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 960 05 00

DoğaköyKahvaltılık Şehri

Trabzon Sürmene’ de faaliyet gösteren firmamız siz değerli müşterilerimize organik bal, organik tereyağı, günlük süt, köy yumurtası, bakliyat, yöresel ürünler, kahvaltılık çeşitleri ve süt ürünleri satışını yapmak için sektöre adımını atmıştır. Sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize aradığınız sağlıklı, doğal, organik ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile ulaştırmaktayız. Kaliteli hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti, sınırsız güven ve dürüstlük ticari hayatımızdaki temel çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz doğrultusunda siz kıymetli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en mükemmel şekilde karşılamaktayız.

Günün en önemli öğünü hiç tartışmasızdır ki kahvaltıdır. Mutluluk ile kesinlikle ilişkisinin olduğu hele ki hafta sonu sevdikleriniz ile birlikte iken hazırlanan o kahvaltı sofralarının lezizliği ve şenliği şimdiden insanı hem duygusal olarak hem de gerçek anlamda heyecanlandırmaktadır. Firma olarak sizlere ve sevdiklerinize bu enfes kahvaltı sofralarınızın damak tadınıza hitap edebilecek ve eşsiz kahvaltılık lezzetlerimiz ile anılarınıza bir de lezzet eklemek için ticari pazar içerisinde yerimizi aldık.Her zaman için hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak rekabetçi ve gelişimci bir ortamda güvenilir, sağlıklı ve organik ürünlerin satışını yapan en çok tercih edilen öncü bir firma olmaktır.

Her biri özenle en taze şekilde size ulaştırılabilmek için tamamen muhafaza koşullarına uygun bir şekilde saklanmaktadır. Doğallığın sağlık ve aynı zamanda da eşsiz bir lezzeti olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de her zaman siz değerli müşterilerimize en doğalını ve en tazesini sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.Hijyenik koşullarda ürettiğimiz ve işlediğimiz ürünleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. İçerisinde hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermemektedir.

Daha fazla bilgi almak için 0539 960 05 00 numaramızı arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR