• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğal Şarküteri

Adres :

Yeni Mah. Uzun Sok. No: 2/a Giresun » Piraziz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Çakır

E-Posta Adresi :

cheessy_kk@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 092 52 28

Whatsapp 2:

0 (532) 491 73 29

Firmamız; Giresun alışveriş sektöründe siz değerli müşterilerimize organik gıda, köy ürünleri, kırmızı ve beyaz et ürünleri satışını yapmak amacı ile sektöre adımını atmıştır. Sektöre adımımızı attığımız günden bugüne kadar siz değerli müşterilerimize aradıkları sağlıklı, doğal ve kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile ulaştırdık. Kaliteli hizmet, koşulsuz müşteri memnuniyeti, güven ve dürüstlük ticari hayatımızdaki temel çalışma prensiplerimizdir. Bu prensiplerimiz ekseninde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en mükemmel şekilde karşılamaktayız.

Doğal şarküterimizde odun ateşinde kızarmış piliç satışı da yapmaktayız. Satışını yaptığımız kızarmış piliçlerimiz helal kesim ve BRC sertifikasına sahip ürünlerdir. Firmamıza iletişim adreslerimizden ulaşarak kızarmış piliç paket servisini adresinize kadar getirtebilirsiniz.

Müşteri odaklı bir firma olarak; sağlıklı beyaz ve kırmızı et tüketiminde güvenli alışverişin tek noktasıyız. Dolayısıyla et ve et ürünlerinde pişmiş ya da çiğ pek çok çeşidi bulabileceğiniz firmamız; ilkelerimiz ile örtüşen yerel üreticilerden tedarik ettiğimiz doğal ve sağlıklı ürünleri siz değerli müşterilerimizin sofralarına sunmaktan son derece gururludur. Doğal şarküteri olarak ne yediğinizi önemsiyor ve gıda kontrolünden geçen doğal ürünleri reyonlarımızda bulunduruyoruz.

Yerel toptancılarımızdan tedarik ettiğimiz ürünlerimizi devletimizin sektör ile ilgili belirlediği kural ve yönetmeliklere uygun bir şekilde siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak rekabetçi ve gelişimci bir ortamda güvenilir, sağlıklı ve doğal ürünlerin satışını yapan öncü bir firma olmaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR