• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Besi Çiftliği

Adres :

Gölbaşı Bağiçi Mahallesi06830 Ankara Yayla Küme Evleri No 84 Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Doğan

E-Posta Adresi :

mesutdogan0302@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 245 15 47

Whatsapp 2:

0 (506) 363 57 55

Firmamız en meşhur özelliklerinden biri olan hayvancılıktaki başarısını sizlere en iyi şekilde duyurmak ve bu alanda hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kurbanlık ve adaklık alanındaki faaliyetlerimiz sayesindehayvancılıksektöründe en doğal haliyle hayvan yetiştiren firmamızda bizler kurbanlık tosunlardan, besilik ve damızlık düvelere kadar sizlerin ihtiyaç duyduğu tüm büyükbaş hayvanları bir arada barındırarak hizmetlerimizle sizleri buluşturuyoruz. Kurbanlık olarak da satışını gerçekleştirebildiğimiz düveler ve diğer tüm hayvanlarımız doğal havada her zaman doğal yemler yiyerek yetiştiğini sizlere garanti ederek büyükbaş hayvanlarımızdan memnun kalacağınızı da garanti ediyoruz.

İşletmemiz aynı zamanda hayvan pazarı gibi de faaliyet gösterdiği için işletmemize geldikten sonra büyükbaş hayvan seçimlerinizde dilediğiniz gibi kendiniz için uygun olan hayvanın belirlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarının satışının yapıldığı en temiz ve en kaliteli noktalardan biri olan işletmemizde hayvan temini komisyonculuğu da yapıyoruz. Büyükbaş hayvanlara yönelik olarak çalışan işletmemizde siz müşterilerimizin talepleri bulunması halinde simental hayvan teminini de sağlayabiliyoruz. Doğrudan hayvanların yetiştiği noktadan alım yapmanızı sağlayan işletmemizde sizlere çok uygun büyükbaş hayvan fiyatlarıyla da hizmet verebiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR