• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Demir Doğrama

Adres :

Gölbaşı Ankara Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aydın Doğan

E-Posta Adresi :

aron_felleer_06@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 190 08 82

Whatsapp 2:

0 (554) 190 08 82

Çelik çatı imalatı, metal korkuluk sistemleri, sürgülü kapı sistemleri, ferforje ve metal dekorasyon işlemlerinde hizmet sunmaya devam eden firmamız ihtiyacınız olan hizmetleri ayağınıza getirmektedir. Sektörde uzun yıllar elde ettiğimiz deneyimi siz kıymetli müşterilerimizle paylaşmaktayız. Hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır bir şekilde kendi menfaatlerimizi düşündüğümüz gibi ülkemizin menfaatlerini de düşünmekteyiz. Kurumsallığa yakışır ürünler üretiyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için kaliteli malzemeler ve ürünler kullanıyoruz.

Ankara ferforje ve metal dekorasyon işlemlerinde hizmetlerini sürdüren firmamız sizlere kaliteli hizmetin kapılarını aralamaktadır. Günümüz teknoloji çağına ayak uydurabilecek işlemler gerçekleştirerek yenidünya düzenine uygun ve modern ürünler meydana getirmeye dikkat ediyoruz. Ahlaklı, yenilikçi ve tasarımcı perspektiflerimizle metal sektöründe fark yaratmaya devam etmekteyiz. Çalışanlarımıza müşterilerimize karşı sabırlı, ahlaklı ve prensiplerine bağlı ilkeler edindirerek işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Sizler için her zaman daha yenisini ve daha iyisini sunabilmenin yollarını aramaktayız.

Firmamız müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve alaka ile büyümeye devam etmektedir ve bu ilgi devam ettiği müddetçe de büyüyecektir. Müşteri memnuniyetine özellikle önem veren firmamızda sizlerin ihtiyaçlarınız kısa sürede giderilmekte ve en kaliteli hizmet en uygun fiyatlarda sizlere ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizle sağladığımız bu sağlam bağın devam etmesi ve ilerlemesi firmamızın sağladığı güven duygusu sayesinde gerçekleşmektedir. İşte bu yüzden firmamız işlemlerini gerçekleştirirken öncelikle müşterileri arasında bir güven bağı oluşturmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetin sağlam bir şekilde işleyebilmesi için şeffaf bir yöntem kullanmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR