• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğan Güvenlik Teknolojileri

Adres :

Demirtaşpaşa Mah. Celal Bayar Cad. No: 21/1 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@doganguvenlik.com

Whatsapp 1:

0 (533) 682 42 30

Sektöründeki başarısıyla kendisinden söz ettiren Doğan Güvenlik Hizmetleri isimli firmamız, birmilyonnokta.com üyesidir. Müşterilerimize daha başarılı bir şekilde hizmet vermek adına güvenlik hizmetleri sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Firmamız, sürekli ilerleme ve gelişme amacıyla hizmetlerini genişletmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı ve taleplere cevap verir şekilde sağlamak temel çalışma prensibimizdir.

Eskişehir güvenlik hizmetleri sektöründeki boşluğu kısa sürede tamamlayarak faaliyetlerine devam eden firmamız, siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri sayesinde gün geçtikçe müşteri kitlesini artırmaktadır. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda onlara gereken hizmeti en kısa sürede başarılı ve kaliteli bir şekilde sağlamaktır

Firmamız, hırsız alarmı, otomatik kapı ve güvenlik kamera sistemi kurulumu yapan, otoparklarda bariyer ve araç takip sistemleri kuran bir firmadır. İşyerlerinize personel takip sistemleri kuruyoruz. Son teknoloji cihazlarla ve yeterli tecrübeye sahip ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin satış ve kurulumundan sonra da sizlere ürünlerimizle ilgili her türlü desteği sunuyoruz. Çalışan kadromuz, müşterilerin talep ve beklentilerine yönelik satış sonrası hizmetlerde uzmanlaşmış, deneyimli kişilerden oluşmaktadır.

Müşteri memnuniyetini esas alarak sizlere hizmetlerimizi en üstün kaliteyle sunuyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren müşterilerimizin güvenliğini sağlamak adına kendimizi sürekli geliştirmeyi prensip edindik. Müşterilerimize hizmet verebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz. Tüm projelerimizle sizlerin güvende kalmasını sağlıyoruz. Vizyonumuz, firmamızın sektördeki uzmanlığını sürekli geliştirerek pazardaki etkinliğini arttırmak, Türkiye’de ve dünyada güvenilir bir firma olmaktır. Güvenli bir yaşam için sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR