• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doğubank İletişim

Adres :

Güven Mahallesi Marmara Caddesi No: 32 /b Güngören İstanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Sarımeşe

E-Posta Adresi :

yunus38.kayseri@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 291 70 38

Whatsapp 2:

0 (534) 819 38 38

Whatsapp 3:

0 (532) 291 70 38

Whatsapp 4:

0 (534) 819 38 38

Yıllardır Türkiye'nin en çok tanınan ve bilinen teknolojik hizmetler merkezi Doğubank İletişim olarak cep telefonu başta olmak üzere birçok teknolojik cihaz için hizmet gerçekleştiriyoruz. Özellikle gündelik hayatımızın en çok kullanılan teknolojik cihazları başında yer alan cep telefonları kamera, internet, iletişim ve eğlence için kullanılan cihazlardır. Çok sık bir şekilde arıza oluşturan, parça değişimi gereken ve hasar ile karşılaşan bu cihazlarda tamirat ve değişim gibi işlemlerin gerçekleştirilmesi için de firmamız İstanbul Güngören ilçesinde hizmet veriyor.

Doğubank İletişim olarak İstanbul teknik servis sektörü içerisinde en güvenilir ve garantili işletme olmamız sayesinde hizmet veriyoruz. Bu sayede telefonlarda entegre değişimi, çip değişimi, kamera, klavye, ekran, dokunmatik film, batarya ve kasa değişimi gibi birçok farklı hizmet sunuyoruz. A'dan Z'ye onlarca farklı marka ve model telefon için bu onarım işlemlerini gerçekleştiren firmamız, çok geniş bir personel yapısına da sahiptir. Geniş personel yapımız içerisinde hızlı ve garantili hizmet sunan usta kişiler yer almaktadır.

Usta personellerimiz ve işletme standartlarımız gereği teslim edilen cihazlar en kısa sürede en doğru şekilde tamir edilerek, sizlere tekrar sunulmaktadır. Bu sayede telefonlarınızı güvenle bize teslim edebilir ve tüm onarım işlemleri için net sonuçlar sağlayabilirsiniz. Cihazlarda yer alan arızanın belirlenmesi, tamir masrafının ortaya çıkarılması, size bildirilmesi, kabul etmeniz ve tamir işlemlerinin yapılması belirli bir düzen içerisinde sağlanır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR