• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dois Döner Erzincan

Adres :

Atatürk Mahallesi . Ordu Caddesi No: 24 ( Erzincan Ziraat Bankası Karşısı ) Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Umut Bey

E-Posta Adresi :

umutgokpinar@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (505) 095 31 24

Erzincan restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olarak sizleri restoranımızda ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tercih edeceğiniz restoranın sizin için nasıl olması gerekir? Uygun fiyatlı olması mı yoksa ulaşıma kolay olması mı? Restoranımız merkezi konumundan dolayı sizi ulaşım konusunda zorlamıyor. Geniş ve ferah ortama sahip olan restoranımızı kalabalık organizasyonlarınızda da tercih edebilirsiniz. Restoranımızda sizleri en iyi şekilde ağırlamak için lezzetli ürünlerimizin uygun fiyatlı olmasına ve restoranımızın sizin için konforlu olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede sizlere bu sektörde en iyi hizmeti sunuyoruz.

Yıllardır bu sektörün içinde olduğumuz için bilgi ve birikimlerimizi geliştirmiş bulunmaktayız. Elimizin lezzeti ve tecrübelerimiz doğrultusunda restoranımızda en lezzetli tatlarla hizmet veriyoruz. Biz, sizler için özenle hazırladığımız et döner ve tavuk dönerlerle hizmet veriyoruz. Dönerlerin hazırlanma aşaması, pişirilme aşaması ve servis aşaması özenle yapılıyor. Dönerlerinizi isterseniz lavaş arasında, ekmek arasında veya porsiyon olarak sipariş edebilirsiniz. Restoranımıza özel olarak hazırladığımız soslarla sizlere enfes dönerler sunuyoruz.

Ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu lezzeti isterseniz adresinize sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimiz siparişinizi kısa süre içinde adresinize ulaştırır. Bu lezzetleri uygun fiyatlarla evinizde, okulunuzda, iş yerinizde veya restoranımızda tadabilirsiniz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, güvenilir, işini severek yapan, bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte lezzetli dönerler hazırlamaya devam ederek hizmet vereceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR