• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dom Dom Köfte

Adres :

Kışla Mah. Mithat Özsan Blv. Adana Eğitim ve Araştırma Hastanesi D Blok No: 36 ( Fizik Tedavi Karşısı) Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatma Yüksel

E-Posta Adresi :

fatmayuksel.0106@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (554) 113 59 76

Yemek sektöründe zirve konuma oynamayı başaran Dom Dom Köfte markamız, alanında öncü ve lider çalışmaları ile tanınmaktadır. Oldukça leziz yemek seçenekleri ve çok uygun fiyatlı hizmet yelpazesini birleştirerek pek değerli müşterilerine sunmakta olan firmamız, Adana Yüreğir lokanta işletmesi ile envaiçeşit hizmetlerine devam etmekte ve söz konusu sektör içerisinde lider marka konumunda yer almaktadır. Dom Dom Köfte markamız, kendi sektörü içerisinde rakip firmalar tarafından dahi büyük bir takdir ve saygıyla karşılanmaktadır.

Alanında deneyimli ve azimli çalışma standartlarından kesinlikle ayrılmadan hizmetlerine devam etmekte olan Dom Dom Köfte firmamız, Adana ilimiz Yüreğir ilçesi içerisinde bulunan restoranı ile envaiçeşit hizmetlerine devam etmektedir. Serpme kahvaltı, ızgara tavuk, barbekü soslu tavuk sote, sıcak çorba, soğuk meze ve et tava çeşitleri ile hizmetlerine devam etmekte olan firmamız, alanında lider ve öncü çalışmalarını sürdürmekte ve pek değerli müşterilerine etkin bir şekilde hizmet vermektedir.

Alanında oldukça etkin ve hızlı bir şekilde çalışmaya özen gösteren Dom Dom Köfte firmamız, bilhassa et ve tavuk ürünlerinde oldukça leziz ve uygun fiyatlı olması ile öne çıkmaktadır. Oldukça geniş ve zengin bir meze ve meşrubat hizmetleri de yer alan markamız bünyesinde birçok farklı nitelikli hizmet seçenekleri sunulmaktadır. Bütün bunların yanı sıra hamburger alanında da oldukça başarılı işler ortaya koyan restoranımız hizmetlerine gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR