• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Donatello Pizza

Adres :

Caferağa Mah. Sarrafali Sok. No: 35/1 İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Murat Evirgen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

evirgen1@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 251 13 29

İstanbul’da bulunan Donatello Pizza isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesi olup restaurant sektöründe hizmet vermektedir. Müşteri odaklı gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde öncelikli amacımız lezzetli ve doyurucu bir öğün geçirmenizdir.

Günlük yaşamın getirdiği yoğun tempo beslenme alışkanlıklarını değiştirmekte, öğünlere uzun zaman ayırmanızı engellemektedir. Kısa süre içerisinde tüketebileceğiniz, hazır yiyecekler bu tür durumlarda vazgeçilmezdir. Besin değeri yüksek, kaliteli malzemeler ile hijyen kurallarına dikkat edilerek hazırlanan hazır yiyecekler sağlığınızı tehdit etmez ve doyurucu bir öğün geçirmenizi sağlar. İstanbul restaurant sektöründe hizmet veren firmamızda size doyurucu ve lezzetli öğünler sunan pizzalarımızı bulabilirsiniz. Karışık, peynirli, acılı vb. pek çok pizza çeşidini damak tadınıza en uygun şekilde, en kaliteli malzemeleri kullanarak servis ederiz.

Firmamızda sağlığınız riske atılmaz, tüm hijyen ve sanitasyon kuralları titizlik ile uygulanır. Yılların tecrübesi ile en kaliteli malzemelerin birleşmesi ile ortaya çıkan pizzalarımız damağınızda eşsiz bir tat bırakır. Firmamızın eşsiz lezzetlerini adreslerinize kısa sürede getirtmek için alo paket hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz toplu, dilerseniz bireysel siparişleriniz kısa sürede ve sağlam paketlenmiş şekilde adreslerinize ulaştırılır.

Günlük temponuza tatlı bir ara vermek için eşsiz waffle lezzetlerimizi, içinizi ferahlatacak dilediğiniz çeşitte dondurmalarımızı tercih edebilirsiniz. Firmamızdan paket dondurma siparişi de verebilirsiniz. Kadıköy’de size en yakın pizzacı olarak hizmet veren firmamızdan yapacağınız alışverişler lezzet garantilidir. Doyurucu ve lezzetli pizzalar, damak tadınıza hitap eden waffle ve dondurmalar için firmamızı tercih edin.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR