• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Döner Bistro Ankara

Adres :

Cumhuriyet Mah. Ziya Gökalp Cad. No: 9/b Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mesut Uzundal

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (555) 082 43 83

Ankara fast food sektöründe yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı bir anlayış ile hizmet veren firmamız; bölgemizin en lezzetli et ve tavuk dönerlerini hazırlamakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Firma olarak sektöre adım attığımız günden bugüne kadar gerek mutfağımız gerekse salonumuzun temizliği ve titizliği ile müşterilerimizin beğenisini kazandık. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ile haftanın her günü açığız. Salonumuz siz değerli müşterilerimizin rahat ve konforu düşünülerek dizayn edilmiştir.

Döner salonumuzda bölgemizin en meşhur döner ustaları sizlere hizmet vermektedir. Bilinen ve tanınan yerlerden tedarik edilen et ve et ürünlerimiz; maharetli döner ustalarımızın ellerinde görsel şölene dönüşerek sizlere sunulmaktadır. Mamullerimizin hiçbirinde insan sağlığına zararlı katkı maddesi yoktur. TSE ve gıda standartlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Ustalarımız gerek hazırlık, gerek pişirme gerekse sunum aşamalarında son derece titiz davranmaktadırlar.

Döner salonumuzda et ve tavuk döner haricinde zengin bir menüye sahibiz. Etli pide, soğuk sanfvich, hamburger, gözleme ve kebap çeşitlerimizden oluşan benzersiz menülerimiz ile müşterilerimizin istek ve beklentilerine tam anlamıyla cevap vermekteyiz. Tüm menü çeşitlerimizi isteğinize bağlı olarak alo paket sipariş hattımız ile ev ve iş yerlerinize getirtebilirsiniz. Özel gün, toplantı ve eğlencelerinizde toplu sipariş almaktayız.

Döner salonu olarak bilinirliğimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ışığında lezzetimizden, sağlık ve kalite standartlarımızdan asla ödün vermeden sektördeki devamlılığımızı sağlamayı amaçlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR