• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dönerci Aziz Usta

Adres :

Duatepe Mah. Avukat Cad. No: 36 Feriköy İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Topçu

E-Posta Adresi :

donerciazizusta@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 495 54 01

Geleneksel Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan döner, Dönerci Aziz Usta ile yeni bir soluk kazanıyor. Birçok kişinin hızlı, pratik lezzetli ve uygun fiyatlı bir alternatif aradığında akla gelen ilk lezzet olan döneri büyük bir ustalıkla üretiyoruz. Kullandığımız kaliteli et ve hijyenik çalışma ortamı ile, akıllara ilk gelen işletmelerden biri olmayı başarmış bulunuyoruz.

İstanbul restoran sektöründe, kaliteli malzeme ve lezzet standartlarının yüksek olması sebebi ile işletmemiz diğer işletmelerin önüne geçmeyi başarmıştır. Alanında deneyimli ve başarılı döner ustalarımız her tabakta aynı lezzeti sunmak için büyük bir eforla çalışmalarını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra, hızlı servislerimizle de müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaya devam ediyoruz.

İşletmemizde her zaman taze, kaliteli ve güvenilir işletmelerden temin edilen et ürünleri kullanılmaktadır. Bu ürünlerin doğru şartlarda muhafaza edildiği konusunda içiniz rahat olabilir. Aynı zamanda çalışma alanlarında hijyen koşullarını asla elden bırakmayarak sizlere temiz döner lezzetini sunuyoruz. Paket servis hizmetinde de aynı temizlik ve hız ilkelerinden ödün vermeyerek, çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

İşletmemizin en değer verdiği konu hiç şüphesiz müşteri memnuniyetidir. Firmamız her zaman sizlerin memnuniyetini doğru şekilde sağlamak adına üretim yapmaktadır. Sizler de lezzetli ve kaliteli döner lezzetinden mahrum kalmak istemiyorsanız, evlere servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sizleri Şişli’deki işletmemizde ağırlamaktan büyük bir memnuniyet ve onur duyacağız. Lezzetli, güvenilir ve taze dönere ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR