• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Döngeller Konağı

Adres :

Beşikkaya Mah. 2044/2 Sokak No: 1 Altınköy Açık Hava Müzesi İçi Altındağ Ankara Ankara » Altındağ

Sektör :

Yetkili Kişi :

Funda Güler- Osman Güler

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 385 26 75

Whatsapp 2:

0 (532) 687 27 77

Whatsapp 3:

0 (532) 385 26 75

Whatsapp 4:

0 (532) 687 27 77

Köy hayatının doyulmaz lezzetlerine geri dönüş günümüzün en popüler öğelerinden biri haline gelmiştir. Yemek müdavimlerinin arayışı modern koşullar ile en doğalı birleştirmek yönünde ilerlemektedir. Temiz hava ve manzara eşliğinden ev yapımı yiyecekler denemek ve yeni damak tatlarını deneyimlemek şüphesiz haklı bir popülarite öğesidir.

Firmamız siz değerli müşterilerimize ürünlerin en doğalını, en lezzetlisi ve en tadına doyulamaz olanını sofraya getirmeyi kendisine ülkü edinmiştir. Ankara Altındağ restaurant bütün misafirlerimizin beklentisini karşılayacaktır. Yemyeşil doğa ile sizleri buluşturduğumuz güzide mekanımız zengin menü içeriği sayesinde değerli misafirlerimizin göz bebeği konumundadır. Ürünlerimizin hepsi kendi çiftliğimizden ve tarlamızdan, personelimizin el emeğidir. Mekan dekorasyonundan yemek sunumuna kadar her ayrıntı ile titizlikle ilgilenmekteyiz. Mekanımızın her noktasının ayrı bir fotoğraf karesi gibi görünebilmesi için, siz değerli misafirlerimizin ilgisini üzerimizde toplamak için çalışmaktayız.

Serpme köy kahvaltısı firmamızın en iddialı olduğu hususların başında gelmektedir. Zengin kahvaltılık çeşidimiz ve ev yapımı reçellerimizle size kahvaltıyı yeni baştan tanıtacağız. Ayrıca yumurtalar kendi kümesimizden gelmektedir. Gözleme çeşitlerimiz sıcacık doğal tereyağı sunumuyla değerli misafirlerimiz tarafından tadılmayı beklemektedir. Gözleme çeşitlerimiz de doğal serpme kahvaltıya eşlik edecek.

Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği menü çeşitlerimiz mevcuttur. Sac kavurmamızın ünü şimdiden büyük patlama yaratmıştır. Öğle ve akşam yemeklerinde sac kavurmamızı tatmak için sizleri bekliyoruz. Bir diğer yandan zeytinyağlı yaprak sarma konusunda da özel bir yeteneğimiz var. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR