• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dört Mevsim Bakım Merkezi

Adres :

Öğretmenevleri Mahallesi Çamlık Caddesi No : 56 Antalya » Konyaaltı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zehra Çalış

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 053 93 52

Antalya hizmet sektöründe faaliyet gösteren Dört Mevsim Bakım Merkezi birmilyonnokta.comsitesi üyelerinden biridir. Günümüzde iş yaşamının yoğunlaşması ve kadınların iş gücü piyasasında daha fazla yer edinmesiyle bazı değişiklikler hayatımıza girmiştir. Yaşlı ve engellilerin bakımı konusundaki değişimler bu kapsamda değerlendirilebilir. Eskiden aile içi bakım yaygın durumdayken şimdi profesyonel destek ön plana çıkmaktadır.

Dört Mevsim Bakım Merkezi isimli firmamız bünyesinde güven ve konforu bulundurur. İlgili eğitimleri başarıyla tamamlayan ekibimiz, misafirlerimize eksiksiz bir şekilde yardımcı olmaktadır. Hizmet alanımızda engelli bakımı da yer aldığı için kapsamlı bir biçimde misafirlerimizle ilgilenmekteyiz. Alanında uzman olan ekibimiz, misafirlerimizi sürekli gözlem altında tutarak ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeye çabalarlar. Misafirlerimizin günlük ihtiyaçlarını kusursuz bir biçimde yerine getirmenin yanı sıra ruhsal ve fiziksel sağlıklarına katkıda bulunması için çeşitli aktiviteler düzenlemekteyiz. Bu aktiviteler arasında misafirlerimize yeni hobiler edindirmek de yer almaktadır. Böylece zamanlarını etkili bir biçimde geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Antalya hizmet sektöründe başarılı faaliyetler yürüten firmamız, misafirlerimize eksiksiz hizmet vermektedir. Misafirlerimizin her sorunuyla titizlikle ilgilenen tüm personellerimiz çalışmalarına kusursuz bir şekilde devam etmektedir. Misafirlerimizin kendini daha rahat ve daha iyi hissetmesi için çeşitli sosyal aktiviteler düzenleyerek hizmet alanımızı genişletiyoruz. Titizlikle sunduğumuz konforlu ve güvenli hizmetin karşılığını misafirlerimizin memnuniyetinde bulmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm ekibimizle misafirlerimizin memnuniyet ve mutluluğunu arttırmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR