• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doruk Alüminyum

Adres :

Bağlarbaşı Mahallesi Hamamkuyu Caddesi No 18/a Darıca Kocaeli Kocaeli » Darıca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuz Dinamit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@drcambalkon.com

Whatsapp 1:

0 (533) 725 27 59

Whatsapp 2:

0 (533) 725 27 59

Hayatımız boyunca bir günü oluşturan 24 saatin büyük bir çoğunluğunu evimizde veya iş yerimizde geçiriyoruz. Doğal olarak, vaktimizin büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz bu mekânların şık ve herkes tarafından beğenilmesini isteriz ve buna yönelik adımlar atarız. İşte bizler de çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlerin bu amacını en doğru ve kaliteli bir şekilde, en deneyimli ellerden en uygun fiyatlara sağlamak için canla başla çalışıyoruz.

Hepimiz, evimize gelen bir misafirin ya da iş yerimize gelen bir müşterinin evimizi ya da iş yerimizi beğenmesini ve övgülerle bahsetmesini istemişizdir. Peki, bunun gerçekleşmesi için neler yapıyoruz. İşte bizler de tam da bu nedenle Kocaeli cam dekorasyon sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri sizlere en iyi hizmeti vermek ve siz değerli müşterilerimizle aramızda karşılıklı bir güven bağının kurulmasını sağlamak adına birçok yenilikçi adım attık ve de atmaya devam edeceğiz.

Kocaeli cam dekorasyon sektöründe çalışmaya başladığımız ilk günden beri çağın gereklerine uygun değişim ve güncellemelerden haberdar olacak şekilde, güler yüzle ve başarılı bir şekilde çalışan deneyimli kadromuz ile sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara vermek için mağazamıza bekliyoruz. Unutmayın ki evinizin ve iş yerinizin şıklığı aynı zamanda sizlerin de karakterini yansıtır, bu nedenle eviniz ve iş yeriniz için atacağınız adımlar adeta sizlerin geleceğinize yaptığınız birer yatırımdır. Bizler, sabırsızlıkla sizlere hizmet vermeyi bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR