• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dost Patiler Pet Market

Adres :

Gölbaşı Mah. Menderes Bulvarı No: 144/5 Mumcular Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tülay Taflan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tulay.taflan35@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 418 85 95

Whatsapp 2:

0 (544) 418 00 46

İnsanlar için masumluğun ve saf sevginin göstergesi olan sevimli pati dostlarımız, koşulsuz şartsız sevginin de simgesi olmaktadırlar. Yeryüzünde her canlının olduğu gibi bu sevimli dostlarımızın da bir takım gereksinimleri ve ihtiyaçları olmaktadır.

Bu gereksinim ve ihtiyaçları onların masumluğuna layık, en kaliteli ve güvenilir işletmeden temin edebilmek öncelikler sağlıkları açısında büyük önem taşımaktadır. Bizler de bu dostlarımız için en kaliteli ve en iyi ürünlerimizin, hizmetimizin bulunduğu Dost Patiler Pet Market işletmesi olarak Muğla evcil hayvan sektöründe yerimizi aldık.

Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma arkadaşlarımız ile hizmet verdiğimiz bu sektörde en iyisi olma iddiamız ile sizlere hizmet veriyoruz.

Bu iddiamızın altında ise sizlerin çalışmaya başladığımız ilk yıldan beri sürekli yanımızda oluşunuz ve bizlere vermiş olduğunuz güven duygunuz yatmaktadır. Bundan dolayı da her zaman sizlere layık hizmeti sunabilmek için kendimizi sürekli geliştiriyor ve en iyi ürünleri sizlere sunabilmek için durmadan çalışıyoruz.

Hijyen konusunda en ufak bir ihmalin bile söz konusu olmadığı işletmemizde her zaman sevimli dostlarımız için en temiz ve sağlıklı ortamı sunmaya özen gösteriyor, işimizi büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Kaliteli hizmeti güvenilir işletmeden ve sektördeki en uygun fiyata alabilmek isteyen siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR