• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostlar Alabalık ve Köy Kahvaltısı

Adres :

Yaykıl Köyü Kadılar Mevki Kadılar Küme Evleri No: 13 Sinop » Gerze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Savaş Şahin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 430 22 70

Whatsapp 2:

0 (541) 634 11 12

Whatsapp 3:

0 (533) 410 61 44

Dostlar Alabalık ve Köy Kahvaltısı, birmilyonnokta.com üyesi olarak Sinop Gerze üzerinde hizmet veriyor. Sinop'ta lezzetli alabalık nerede yenir diye düşünenler işletmemizi tercih edebilir. İşletmemiz sektörün önde gelen ismi olarak hizmet vermektedir. Lezzetli yemeklerin servis edildiği işletmemizi sevdiklerinizle ziyaret edebilirsiniz.

Sinop restaurant sektöründe müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak oldukça zordur. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve korumak adına her zaman özenle ve dikkatle hareket ediyoruz. Değerli müşterilerimize lezzetli ürünler servis ederken onları güler yüzlü, samimi, saygılı kişiliğimizle karşılıyoruz. İşletmemiz aileler için uygundur. Dilerseniz ailenizle veya arkadaşlarınızla işletmemizi tercih edebilirsiniz. Doğal ve lezzetli köy kahvaltısı yapmak isteyenler özenle hazırlanan lezzetleri tadabilir. İsterseniz açık alanda veya kapalı alanda oturabilirsiniz. İşletmemizde balık çeşitleri ve ızgara çeşitleri servis edilmektedir. İstediğiniz lezzeti sipariş verebilir, yemeğinizi soğutmadan yiyebilirsiniz.

Sinop'ta bulunan işletmemiz aynı zamanda Sinop mantısı servis etmektedir. Mantı sevenler için hazırlanan Sinop mantısı oldukça lezzetlidir. Bizler ekip olarak hizmet verdiğimiz sektörde kendimizi geliştirmeye, daha iyi çalışmalar yapmaya gayret ediyoruz. Sinop'ta ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek, lezzetli yemekler yemek için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Mutfakta ve serviste özenle hareket eden ekibimiz sizleri en iyi şekilde karşılayacaktır. Restoranımızda hazırladığımız tüm ürünler için uygun fiyat aralığını belirliyoruz. Doğru fiyatlarla lezzetli yemekler tatmak için sizler de restoranımızı tercih edebilirsiniz. Bizler mesai saatleri içerisinde her zaman hizmet vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR