• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dostlar Oto Balans Kurşun İmalatı

Adres :

Şakirpaşa Ova Mah 44048 Sok No : 20/a Seyhan Adana Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Lokman Barut

E-Posta Adresi :

dostlarbalans@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 564 24 84

Dostlar Oto Balans ve Kurşun İmalatı olarak, Adana Seyhan’da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Çeşitli kurşun imalatı işleriniz ve otomobil rot balans ayarlarıyla ilgili işleriniz itinayla yapılmaktadır. Yerli ve milli üretim sanayi ve yedek parçalarımızdan aldığımız destekle sizlere daha iyi hizmet sunabilmenin yollarını arıyoruz. Hem milli değerlerimize sahip çıkıyor hem de yerli üretime destek veriyoruz.

Oto lastik ve jant alım satımı, rot balans işleri, rot balans tamir malzemeleri alım satım, lastik tamir malzemeleri alım satım, lastik makine ekipmanları alım satımı, kurşun imalatı, macun ekipmanları satışı ve oto lastik servisi gibi çeşitli ürün ve hizmet yelpazemiz vardır. Siz müşterilerimizden aldığı destek her geçen gün gücüne güç katan Dostlar Oto Balans ve Kurşun İmalatı, hem yerli ve milli sanayiye katkı sağlıyor hem de istihdam sağlayarak yerli ve milli üretimi artırıyor.

Sosyal medya hesapları veya GSM telefon numarasıyla da ulaşabileceğiniz firmamızı; naçizane düşünceleriniz, olumlu ve olumsuz yorumlarınız hususunda bilgilendirebilirsiniz. Bu ölçüde gelişmemize büyük oranda katkı sağlayarak bizleri daha iyi yerlere gelmemiz hususunda desteklemiş olursunuz. Bizler de sizlerden aldığımız geri bildirimler doğrultusunda kendimizi düzelterek ve yenileyerek sizlere çok daha iyi bir şekilde hizmet verebilir ve sizleri daha çok memnun edebiliriz. İsterseniz, Adana Seyhan Oto Rot Balans ve Kurşun İmalatı atölyemizi yerinde ziyaret edebilir. Hizmetlerimizi yakından görüp hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR