• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Doyum Yemek Dünyası

Adres :

Kıraç Mah. Esen Cad. No: 69 Kıraç İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Keskin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (539) 590 20 67

Yediden yetmişe hepimiz ev yemeklerinin verdiği sıcaklık ve samimiyete bayılırız. Özellikle de o yemekler annelerimizin yaptığı yemekler gibi lezzetli ve doyurucu olursa tadına doyamayız. Biz Doyum Yemek Dünyası ailesi olarak sizlere özlediğiniz ev yemeklerini büyük bir özenle hazırlıyoruz.

İstanbul ev yemeği sektöründe bizi diğer şirketlerden ayıran en keskin özellik geniş yemek çeşitliliğimiz ve bu yemekleri hazırlarken içerisine sevgimizi de katmamızdır. Dolmadan sulu yemeklere, pilav çeşitlerinden et yemeklerine, zeytinyağlılardan salatalara kadar pek çok yemeği büyük bir itinayla hazırlıyoruz.

Yetenekli ve deneyimli aşçılarımız, kullandığımız kaliteli ve taze malzemelerle birleşince ortaya damak çatlatan güzellikle lezzetler çıkarıyoruz. Firmamızın en hassasiyet gösterdiği konuların başında ürün tazeliği ve müşteri memnuniyeti gelmektedir. Üreticilerden taze olarak aldığımız ürünlerin raf ömrünü büyük bir dikkatle takip ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetten mutlu olmanız firmamız için çok büyük bir önem arz etmektedir. Bu amacı gerçekleştirmek için her yemeğimizin her bir aşamasını büyük bir özveri ile takip ediyoruz. Siz de ev yemeği yemek için güvenilir ve alanında başarılı bir yer arıyorsanız, sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyacağız. Geniş ürün çeşitliliğimiz ve her bir ürünümüzün lezzeti sayesinde aradığınız tada mutlaka ulaşacaksınız. İstanbul Esenyurt’ta lezzetli ve güvenilir yemeğin tek adresi, Doyum Yemek Dünyası ailesi olarak sizlere hakettiğiniz hizmeti büyük bir mutlulukla vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR