• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dr.ahmet Mithat Boz Klinigi

Adres :

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Yüksel Çağlar İş Merkezi 78/21 Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Mithat Boz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Hepimiz için oldukça önemli bir yere sahip sektöründe hizmet vermekte olan Dr. Ahmet Mithat Boz Kliniği isimli değerli firmamız da birmilyonnokta.com üyesi olduğunu gururla duyurdu. Muğla ilimizde sağlık sektöründe oldukça kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmakta olan firmamız son derece rehavet görmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekte olan değerli firmamız, halkın sağlığı için canla başla çalışıyor ve sağlık hizmetini evlerinize kadar taşıyor. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, geçen gün biraz daha büyüyüp gelişiyor ve sağlık alanına büyük katkılar sunmaya devam ediyor.

Muğla sağlık, işinin ehli çalışan kadrosu ve eşi benzeri olmayan hizmeti ile bu sektörün en çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmış bulunmaktadır. Uygun fiyata sağlık hizmeti sunmakta olan firmamız, yüzlerce personele istihdam imkânı sağlamış hem de binlerce hastasına sağlık hizmeti sunmuştur. Tansiyon ölçümü, ateş ölçümü, şeker değeri ölçümü, yanık ve yara tedavisi, dikiş atma ve açma, pansuman yapma, serum takma, iğne yapma ve evde yaşlı hasta bakma gibi hizmetler ile firmamız karşınızda. Diler evinizde sağlık hizmeti alırsınız dilerseniz de hastanemizde. Firmamız evde hemşire hizmeti sunarak da özellikle evinde yaşlı hasta bakmakta olan insanlara son derece büyük bir hizmet sunmuş olmaktadır.

Eşi benzeri olmayan sağlık hizmetimizden faydalanmak veya randevu almak için iletişim numaramız üzerinden bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Tüm bunların yanı sıra acil servisimize geldiğiniz anda hemen sağlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Firmamız, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR