• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dream Baby Spa

Adres :

Evkaf Mahallesi Kumru Sokak Dolunay Mevkii Bahar Kent Sitesi A Blok No: 14/a Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Büşra Sarı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

dreambabyspa@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 400 42 52

Ordu/ Fatsa’ da bulunan firmamız, sağlık sektöründe tamamen bebek ve anneler düşünülerek faaliyete geçirilmiş bir hizmettir. Yeni doğan bebeğinizin dünyaya adapte olma süresi bebeğe göre değişkenlik gösterebilir. Bizler bebeğinizin ihtiyaçlarını ve isteklerini anlamaya çalışarak onlara uyguladığımız yöntemler ile rahatlatıyoruz. Özellikle kolik bebeklerimiz aileyi gece gündüz ayakta tutarak, sorunun nereden kaynaklandığını araştırmaya başlamalarına neden olmaktadır. tüm ihtiyaçları karşılanmasına rağmen sağlaması ve huzursuzlanması sonlanmamaktadır. Sizleri bu durumdan kurtarmak adına bebek masajı uygulaması ve spa hizmetimizi bebeğinize sunmaktayız.

Dream Baby Spa’ yı merak ediyor ve yeterli bilgiye sahip değilseniz sizleri işletmemize bekleriz. İsterseniz telefon numaralarımızdan arayarak bizlerden bilgi alabilirsiniz. Firmamız bünyesinde alanında eğitimini tamamlamış ve tecrübeli iş arkadaşlarımız ile sizlerin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak, bebeğinizin sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlayacağız.

Birçok toplu organizasyonlarınızı firmamızda yapabilirsiniz. Hem de bebeklerinize en kaliteli hizmeti sunarak sizlerin gönül rahatlığı ile eğlencenize devam etmenizde destek olmaktayız. Baby shower organizasyonu, diş buğdayı organizasyonu, anne bebek etkinliklerini yapabilirsiniz.

Bebeklerinizin daha mutlu ve huzurlu büyümesi için en kaliteli hizmeti sunmaya kararlıyız. Mutlu büyüyen bebeklerinizin, daha kaliteli ve daha mutlu bir yaşam sürdükleri kanıtlanmıştır. Bebeklerinizin huzuru ve sizlerin mutluluğunu görmek bizleri gururlandırmaktadır. Bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR