• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dream Petshop

Adres :

Barış Mahallesi Kubilay Sokak No: 16/a Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Arşın - Ayşe Arşın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 575 53 10

Whatsapp 2:

0 (536) 350 82 07

Dream Petshop olarak sizlere, kuş kafesi satışı, kedi maması satışı, köpek maması satışı, balık yemi satışı, pet oyuncakları satışı gibi birçok konuda yardımcı oluyor ve birmilyonnokta.com üyesi olarak sizlere oldukça samimi bir hizmet sunmak adına her şeyi her daim yapmaya devam ediyoruz. Hayvanlarımıza özen göstererek bakmak her zaman hakları olmuştur. Çünkü onların da iyi şartlarda yaşaması gerekiyor. Bu düşünce içerisinde en iyi hizmeti sunmak istiyor ve yapıyoruz da.

Bursa evcil hayvan sektöründe en öncü yaklaşımları sergilemek adına satışını yaptığımız ürünlerin tedarikini her zaman titizlikle yürütüyoruz ve sizlerin bu ürünleri en verimli şekilde kullanması için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bazı kafesler ufak darbeler sonucu büyüm hasar alabiliyor. Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için bu titiz çalışmayı aksatmıyoruz. Çünkü uzun ömürlü olmayan ürünleri sizleri satmak istemiyoruz ve desteğimizi esirgemek istemiyoruz.

Hayvanlarınızın gıdaları da oldukça önemli konular içerisinde yerini koruyor. Sağlıklı ürünler tüketmelerini sağlamanız gerekiyor hayvanlarınıza. Dirençlerinin ve dirayetlerinin düşmemesi için yedirdiğiniz şeylere oldukça dikkat etmelisiniz. Biz bu konuda da oldukça titiz ilerliyoruz. Aldığınız ürünlerin içeriklerine ve tarihlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Onun için biraz gözlemleyici bir seçicilik de yaparak ilerlemeniz oldukça sağlıklı bir adım olmuş olacaktır. Bizimle irtibata geçerek gerekli ürünler hakkında istediğiniz bilgileri alabilirsiniz ve gerekli işlemleri seri bir şekilde sağlayarak huzur içinde hayvanlarınıza katkınızı sunabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR