• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dumlupınar Döner Kebap ve Çiğköfte Salonu

Adres :

Yeni Mah. 26340 Sok. No: 3/b ( Dumlupınar Kız Meslek Lisesi Doğu Bitişiği ) Adıyaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akıncı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

adiyamanlezzetdiyari@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 468 81 85

Restoran sektöründe faaliyet gösteren Dumlupınar Döner Kebap ve Çiğköfte birmilyonnokta.com üyesidir. Sizleri en bilindik yöresel lezzetlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Tadı damağınızda kalan lezzetlerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek güler yüzlü personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizi istifadenize sunmaktayız. Ticari kazancın ötesinde tüm hizmetlerimizi sizleri memnun etmek adına yerine getirmekteyiz. Yılların deneyimine sahip bir restoran geçmişi ile kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Adıyaman restoran sektöründe sizlerin talep ve beklentilerini karşılamaya devam etmekteyiz. Lezzetin diyarında sizlere kebap, döner ve çiğköftenin hasını sunuyoruz. En sağlıklı ve kaliteli malzemeler kullanarak hiçbir katkı maddesi koymadan sizlere hazırladığımız lezzetlerimiz hem damak tadınıza hem de sağlığınıza hitap etmektedir. Kesintisiz bir şekilde sizlere ulaştırdığımız lezzetlerimizle her daim hizmetinizdeyiz. Nezih mekanımızda; kebap çeşitleri, döner, çiğköfte ile sizlerin hizmetindeyiz. Bu lezzetleri keyifle ve güvenle tadabileceğiniz en iyi adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Rekabet ettiğimiz sektörde verdiğimiz hizmetlerin kalitesiyle öncüler arasında yer almaktayız.

Kurulduğumuz ilk günden beri müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini ön planda tutarak geniş kitlelere ulaşmayı başardık. Böylelikle verdiğimiz hizmetlerin kalitesini tescilledik. Sektörümüzde ve ilimizde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Kaliteden ödün vermeden bugün de istikrarlı bir şekilde hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Tüm hizmetlerimizi her kesime uygun fiyatlarla sunmaktayız. Müşterilerimizle aradaki engelleri kaldırmak adına alo paket sipariş hizmetlerini sunmaktayız. Siparişlerinizi en kısa sürede sizlere ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR