• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durakoğlu Otomotiv ve Kurtarıcı Hizmetleri

Adres :

Fevzi Çakmak Mahallesi 10436 Sokak No: 36 Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Akif Oğuz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 607 42 94

Whatsapp 2:

0 (532) 710 32 90

Durakoğlu Otomotiv ve Kurtarıcı Hizmetleri ailesi olarak birmilyonnokta.com ile olan iş birliğimizi değerli müşterilerimize duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Son teknoloji araçlarımız ile müşterilerimiz için gece gündüz demeden durmadan çalışıyoruz. Alo oto kurtarma hizmeti sayesinde nerede olursanız olun anında son teknoloji araçlarımızla otomobillerinizi güvenle çekiyor, belirttiğiniz noktaya en kısa sürede teslim ediyoruz. Can ve mal güvenliğinizi ön planda tutarak, güvenle araçlarınızın çekilmesini sağlıyoruz. Yolda kalmış, arıza yapmış araçlarınızı en güvenilir yollarla son teknoloji araçlarımız ile teslim alıyor, en kısa sürede istediğiniz noktaya güvenle ulaştırıyoruz. Hasarlı, arızalı ve yolda kalan araçlarınızı uygun fiyat yüksek kalite garantisi ile güvenle kurtarıyoruz.

Araç alım satımda da araçlarınızı güvenle bulunduğu noktadan teslim alarak sizlere güvenle ulaştırıyor aynı zamanda araçlarınızın bir noktadan diğer noktaya taşınmasında siz değerli müşterilerimize güvenle hizmet veriyoruz. 7/24 her an her yerde siz değerli müşterilerimiz için özenle çalışıyoruz. Gece gündüz demeden Konya yol yardım sektöründe değerli müşterilerimize üst düzey kalitede hizmet veriyoruz.

Uygun fiyatlı, kaliteli aynı zamanda güvenilir araç kurtarma şirketimiz uzun yıllardır bu işe emek veren tecrübeli ekip arkadaşlarından oluşmaktadır. Profesyonel, tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımız can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atmadan en güvenilir şekilde yolda kalan araçlarınızı kurtarmaktadır. Sizler de arızalı, hasarlı, yolda kalmış araçlarınız için güvenilir yol yardım firması arayışı içindeyseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR