• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durmazoğlu Bıçakçılık

Adres :

Yeni Mahalle Hürriyet Cad. Bayram Hoda Apt. No: 74 ( Hal Yolu ) Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Durmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

metindurmaz_07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 385 68 10

Antalya alışveriş sektöründe hizmet veren Durmazoğlu Bıçakçılık birmilyon.com ailesinin bir üyesidir. Söz konusu mutfak ve birbirinden özel lezzetler olunca pek çok şey akla gelebilir. Ancak lezzetli yemeklerin sırlarından biri olan bıçaklar çok önemlidir. Bir mutfağın ya da şefin kalbidir. Sebzeleri ve diğer besinleri belirli büyüklüklerde parçalara ayırırken aslında yemeğin en can alıcı noktası olan hazırlıklar yapılmaktadır. Bizlerde size bu noktada yardımcı olmaktayız. Çünkü bir ekmek ile bir sebzenin kesilmesi arasında büyük farklılıklar bulunmaktadır. Ayrıca da yapılan yemeğe ve amaca göre de bıçağın büyüklüğü ve özellikleri de değişmektedir.

Sizlere sunduğumuz geniş ürün yelpazemiz içerisinde bıçak imalatı, chef bıçakları satışı, özel üretim bıçaklar, özel bıçak tasarımları, av bıçakları ve ekmek bıçakları yer almaktadır. Temelde bir bıçağın görevi kesmektir. Genel olarak bakıldığında ürünlerimizin hepsi bıçak ama hepsi de birbirinden farklı özellik ve niteliklere sahiptir. Bu durumun nedeni ise kullanım amacına bağlı olarak değişmektedir.

Bıçak yapmakta uzmanlık isteyen bir iştir. Sadece bir demir parçası ve saptan oluşmamaktadır. Doğru malzemelerin bir araya gelmesi ve bunun yanında ise de boyutlarının doğru bir şekilde belirlenmesi gerekmektedir. Kullanan kişinin rahat olarak eline alabilmesi, dayanıklı olması ve güvenli olabilmesi içinde her şeyin büyük bir titizlik ve dikkat ile yapılması gerekmektedir. Bizlerde ürettiğimiz her bıçağı dikkatli bir şekilde her şeyinden emin olduktan sonra sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR