• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duru Börek Cafe

Adres :

Sarıkız Mah Ali İleri Cad No : 57/5 Akçay Balıkesir Edremit Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Birol

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 296 41 01

Kol böreği siparişi, kurabiye çeşitleri, börek salonu, kol böreği, baklava ve diğer tatlı çeşitleri, kıymalı börek siparişleriniz firmamız tarafından en kaliteli bir sunumla sizlere ulaştırılmaya çalışılmaktadır. Kapınıza kadar ulaştırdığımız hizmetlerimizle bugün bizler sizler için en lezzetli tatlı ve börek çeşitlerini hazırlamaktayız. Özel günleriniz ve toplu yemek siparişleriniz için zevk ve tercihlerinize hitap eden börek çeşitlerini sizlere özel olarak hazırlamaktayız. Sizlerin arzu ettiğiniz en meşhur börekleri firmamızın farkıyla sizlere ulaştırmaktayız.

Her zaman en iyi olmayı hedefleyen firmamız sunduğu hizmetlerinde üstün kaliteyi elde edebilmek için var gücü ile çalışmalarına devam etmektedir. Bizler sahip olduğumuz başarılarımıza her geçen gün bir yenisini eklemekteyiz. Sizler için muhteşem tatlar hazırlamayı arzulamaktayız. Balıkesir pasta ve pastane sektöründe sunduğu hizmetleri ile tanınan firmamız müşterilerine sağladığı katma değerle her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Karşılıklı güvenin ortaya koyduğu değer ile kendisini durmadan geliştiren firmamız sizler için yeni ve etkin çözümler ortaya koymaktadır.

Firmamızdan siparişlerinizi vermek için bizleri arayabilirsiniz. İnternet üzerinden de firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız sunduğu hizmetleri ile büyümekte her geçen gün adını daha da duyurmaktadır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra özel günleriniz için ya da kendiniz için siparişinizi verebilirsiniz. Hızlı servis ağımızla sizlere en kısa sürede ulaşmaya çalışmaktayız. Bizler müşterilerimiz için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ve en kısa zamanda en etkili çözümleri oluşturmaya çalışıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR