• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümcü Mahmut Usta

Adres :

Rafet Paşa Mahallesi Yıldırım Beyazıt Caddesi No: 272/c İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Barış Avuşmak

E-Posta Adresi :

avusmaklar@gmail.com

Lezzetli ürünleri sayesinde sektöründeki yerini gün geçtikçe daha da sağlamlaştırarak çalışma hayatına devam eden Dürümcü Mahmut Usta’nın meşhur lezzetlerine artık birmilyonnokta.com adresinden de erişebilirsiniz. Hepimiz acıktığımızda bize bir aile sıcaklığında kapılarını açacak, hazırladığı enfes ürünleriyle damaklarımıza lezzet şöleni yaşatacak, ferah ve modern bir ortam ararız. Dürümcü Mahmut Usta ailesi olarak aradığınız restoran ortamını sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

İzmir restoran sektöründeki etkinliğimiz siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri ve geri dönüşleri sayesinde daha da büyümektedir. Kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi restoran sektöründe uzman çalışanlarımız eşliğinde sizlere sunmaktayız.

Yemek pişirmek sanattır. Özellikle et yemeklerini pişirmek ve bu yemekler sayesinde insanların gönlünü kazanmayı başarmak ustalık gerektirir. Restoranımız verdiği hizmet kalitesiyle müşterilerine yıllardır ağızlara layık ürünleriyle hizmet sunmaktadır. İşletmemiz olarak, et yemeklerinde uzmanlaşmış ustalarımız sayesinde hazırladığımız ürünlerle İzmir halkının damak tadına hitap ediyoruz.

Müşteri beğenisi ve memnuniyeti işletmemizin temel prensibidir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek adına Anadolu Mutfağını yılların birikimiyle yeniden yorumlayarak enfes lezzetler üretiyoruz. Yemeklerimizi tamamen organik ürünlerden hazırlamaktayız. Lezzetlerimizi hazırlarken hijyen kurallarına uymaktayız.

Hedefimiz, müşterilerimizin taleplerine en güzel şekilde anında cevap vererek büyümek ve müşteri kapasitemizi arttırmaktır. Ürünlerimiz makul fiyatlıdır. Hizmetlerimiz işletmemiz sınırları dışında da devam etmektedir. İstediğiniz ürünü irtibat numaralarından bizi arayarak sipariş edebilirsiniz. Sağlıklı, lezzetli ve kaliteli et ürünlerine ekonomik fiyatlarla ulaşabilmeniz için sizleri işletmemize davet ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR