• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düşler Akademisi Anaokulu Ve Kreş Doğubayazıt

Adres :

Çifte Pınar Mahallesı Ishak Paşa Yolu Uzerı Alkan Apartman Ticarethane 1 Doğubayazıt/ağrı Ağrı » Doğubeyazıt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zelal Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

özdemirzelal6@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 647 78 37

Çocukların en hızlı gelişim gösterdiği dönem 0 – 6 yaştır. Çocuğun bu dönemde yaşadığı deneyimler ileriki hayatının temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle çocuğun aldığı eğitimler önem taşımaktadır. Ebeveynler çocuklarının eğitimi nereden almaları gerektiği konusunda kararsız kalabilir. Evde mi yoksa okulda mı eğitim alınmalıdır sorularına sık rastlanır.

Çocuğun okul öncesi eğitimi profesyonel bir okul ortamında alması onun açısından büyük fayda sağlar. Çünkü böyle kurumlar çocuğa temel kavramları öğretirler. Bilişsel beceriler, özbakım beceleri, kaba ve motor becerileri, dil becerileri gelişir. Ayrıca çocuk bireysel olarak gelişir. Sosyalleşerek duygusal ve akademik anlamda hayata hazır şekilde başlar.

Ağrı Doğubeyazıt’ta hizmet veren firmamız çocuklarınıza doğru eğitim olanaklarını sunuyor. Eğitim kurumumuz uzun yıllardır hizmet vermektedir. Çocuğun temel gelişme dönemleri 0 – 6 yaş olduğundan buna göre eğitim programlarıyla hayata güçlü şekilde hazırlanması için elinden geleni yapıyor. Her çocuğun kendisine özgü kişisel özellikleri ve gelişim farklılıkları vardır. Bunu göz ardı etmeden edindiğimiz tecrübelerle onların kendilerine olan güvenlerini arttırmak için büyük özveri sunuyoruz.

Ağrı anaokulu ve kreş seçenekleri konusunda her zaman akla gelen ilk eğitim kurumlarından biri olmayı başarıyoruz. Ekibimiz profesyoneldir. Eğitim kurumumuzda çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu her şey mevcuttur. Belirlenen eğitim programıyla gününü dolu dolu geçiren çocuk iyi bir birey olarak geleceğe hazırlanır. Çocuğunuz sizin en değerli parçanızdır. Onu güvenilir ellere teslim etmeniz

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR