• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duygum Yöresel Ürünler

Adres :

- Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duygu Gültekin

E-Posta Adresi :

duygumsifalibitkiler@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 495 31 37

Duygum Yöresel Ürünler günümüzde git gide daha da gelişen bir pazarda faaliyet gösteren ve ülkemizde faaliyet gösteren en seçkin işletmeleri bir araya getiren online ticaret ağı birmilyonnokta.com sitesinin en aktif üyelerinden biridir. Tarım ve turizm sektörleriyle ülkemiz ekonomisine büyük katkı sağlayan şehirlerimizden Antalya alışveriş sektöründe faaliyet gösteren işletme, tamamı doğal şekillerde ev yapımı olarak üretilen ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Yüksek çapta üretim yapan işletmelerin, ürünlerinin raf ömürlerini arttırmak ve renklendirmek için kullandıkları bazı kimyasallar haklı olarak birçok bireyin, özellikle anne ve babaların, bu ürünlere karşı şüpheyle yaklaşmasına yol açmaktadır. Bundan dolayı günümüzde birçok aile daha doğal ürünlerin arayışına girmeye başlamışlardır. Bazı ürünlerin evlerde üretimi kolay olsa da kimyasal katılmadan üretilecek her türlü ürünün ana maddesinin de kimyasallar olmadan yetiştirilmesinin büyük önemi vardır. Organik tarım konusunda ülkemizin en gelişmiş bölgelerinden biri olan Antalya, bu konuda ufak işletmecilere önemli bir kaynak oluşturmaktadır. Günümüzde ev yapımı ürünlerin satışı konusunda Antalya marka şehirlerden biri haline gelmeye başlamıştır.

Duygum Yöresel Ürünler, bölgede yer alan anlaşmalı olduğu evlerde üretilen ürünlerin ülke çapında satışını sağlamakta ve bölgede yetişen ve üretilen sağlıklı ürünlerin ülkenin her köşesine ulaşmasını sağlamaktadır. Kepez bölgesinde faaliyet gösteren işletme, tarhana, keçiboynuzu, zeytin, doğal zeytinyağı, pekmez ve baharat çeşitlerinin satışını uygun fiyatlarla gerçekleştirmektedir. Satılan ürünlerin yanında sipariş de alan işletme, satış yaptığı ürünlerin kalitesine büyük özen göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR