• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duypark İşitme Merkezleri Sarıyer Şubesi

Adres :

Merkez Mahallesi Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No: 21/1, 34453 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cuma Emektar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 963 27 05

Akıllı işitme cihazları teknolojisi ile sizlere mükemmel bir işitme konforu sunan alanının öncüsü firmamız Duypark İşitme Merkezleri Sarıyer Şubesi birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Yaygın şube ağı ve profesyonel kurumsal kimliğimizle, aradığınız tüm işitme cihazı ve aksesuar seçeneklerini hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden asla ödün vermeyen firmamız, en kaliteli ürünleri bütçenize en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturarak, devamlılık sağlayan olanakları ile sizlere geniş hizmetler vermektedir.

Tüm işitme cihazları kişiye özel olarak tasarlanmaktadır, bu sebepten herhangi birine uyumlu bir cihaz, diğer bir kullanıcıda aynı etkiyi göstermeyebilir. Bu nedenle cihazlar konusunda deneyimli ekibimiz, cihaz testlerinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirerek, en doğru ve uyumlu işitme cihazı ile sizleri buluşturmaktadır. Duypark İşitme Merkezleri Sarıyer Şubesi, işitme cihazları satış ve uygulama konularında tüm merak ettikleriniz hakkında, sizlere ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İşitme testi, işitme cihazı, cihaz ayarı, özel kulak kalıpları, cihaz uygulaması, işitme cihazı aksesuarları ve pilleri dâhil olmak üzere tüm cihaz bakım, tamir, onarım işlemlerinizi profesyonel kadromuz eşliğinde yerine getiriyoruz. İstanbul medikal ve tıbbi cihaz alanında hizmetler veren firmamız Duypark İşitme Merkezleri Sarıyer Şubesi olarak profesyonel ekibimizle çocuk, yetişkin, yeni doğan ve gençler dâhil olmak üzere her yaş gurubundan bireylere işitme testleri sunuyoruz. Gündelik yaşantınızda ve sosyal çevrenizle daha kolay bir bağlantı kurmanızı sağlayan firmamız, İstanbul şubesiyle sizlere eşsiz hizmetler sunmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR