• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düzce Asya Masaj Salonu

Adres :

Kültür Mah. Süleyman Kuyumcu Cad. No: 25 ( Rüştiye Hocası İş Hanı Kat 1 Dükkan 49 ) Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Can

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 432 90 36

Whatsapp 2:

0 (555) 099 46 81

Düzce Asya Masaj Salonu firması olarak bizler de birmilyonnokta.com üyesi bulunuyoruz. Gün içinde yaşadığınız üzüntü ve stres, yorucu ve yıpratıcı iş ve ev hayatınız gibi çoğu zaman dışsal etkenler ile baş gösteren çeşitli ağrılarınız hayat kalitelinizi ve performansını doğrudan doğruya etkilemektedir. Düzce Asya Masaj Salonu olarak bizler işte tam bu noktada sizlerle buluşup, en iyi yardımı saklamak için varız.

Masajın vücudunuza birçok faydası vardır: Masaj bağışıklık sistemini güçlendirir, kan dolaşımı artırır ve düzenler, metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlar, sindirim ve boşaltım sistemine yardımcı olur, yağ yakımını hızlandırır, ödem ve toksin atılımını sağlar, uyku düzenine yardımcı olur ve stres, kaygı ve yorgunluğu alır götürür.

Bizler Düzce hamam sauna ve masaj salonu alanında işimizin bir numarasıyız. Uzman ve tecrübeli kadromuz son derece disiplinli, etik anlayış sahibi, dinamik çalışan ekip arkadaşlarımızdan oluşur. Sizlere en iyi ve en sağlıklı hizmeti vermek için firmamız durmadan kendini yeniler ve güncel kalır.

Siz değerli müşterilerimiz için en rahat hissedeceğiniz şekilde dizayn edilmiş merkezimizde çok çeşitli masaj teknikleri ile hizmet vermekteyiz. Uyguladığımız medikal masajlar ile kas yorgunluğu ve ağrılarını alır, kemiklerin güçlenmesini sağlarken, kaslarınız rahatlatır, kireçlenme, spazm ve krampların önüne geçeriz. Medikal masaj hizmetimiz ile kas, omurga ve sinirsel rahatsızlıklardan sizlerde kolayca kurtulabilirsiniz. Bilgi ve randevu için 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR