• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düzce Serdar Flowers

Adres :

Camikebir Mah. Kuyumcuzade Bulvarı No: 47/d Düzce » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Işık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 436 49 66

Düzce Serdar Flowers firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Düzce çiçek ve hediye sektöründe hizmet veren firmamız Düzce Serdar Flowers ismi ile hizmet sunmaktadır. Firmamız çeşitli türlerde çiçekleri müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda sunmaktadır. Sunduğu hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için en önemli unsur olduğu için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzeme ve ürünler en üst kalite olup insan sağlığına en uygun ürünleri tercih etmekteyiz. Canlı ürünlerimiz ise düzenli olarak bakımı yapılmış ve sağlıklı ürünlerdir.

Firmamız müşterilerinin istek ve talepleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda da müşterilerine çeşitli hizmetleri sunabilmektedir. Bu hizmetlerden bazıları; kız isteme çiçeği siparişi, canlı çiçek satışı, özel gün çelenk gönderimi ve yapay çiçek satışı gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz çiçek türleri büyük bir çeşitlilik göstermektedir. Firmamızın sizlere sunduğu bir diğer hizmeti ise alo çiçek siparişi ile istediğiniz noktaya çiçek getirebilmekteyiz. Müşteri odaklı çalışan ve kendinde barındırdığı özellikleri sayesinde hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Müşteri odaklı hizmet sunan ve müşterilerinin memnuniyetine büyük bir önem veren firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya çalışmaktayız. Sizde firmamızdan çiçek almak istiyorsanız irtibat yollarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR