• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Düzgün Sıhhi Tesisat

Adres :

Orta Mahalle Hüdaverdi Sokak No: 6 Amasya » Suluova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Düzgün

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 877 58 67

Suluova’da hizmetlerine devam eden firmamız Düzgün Sıhhi Tesisat birmilyonnokta.com un üyesidir. Amasya tesisat ve bakım onarım sektörü içinde yer alan ve yıllardır bu sektöre emek veren firmamız pek çok farklı konuda siz değeli müşterilerimiz için destek vermektedir. Her çeşit su tesisat bakım ve onarım işleriyle birlikte tüm gider tamirleri, musluk tamiri, kalorifer petek temizliği ve bakımı, güneş enerji sistemleri ve çeşitli tıkanıklık açma konularında hizmet sunmaktadır.

Firmamızda tamam eğitimli ve profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. Çözüm odaklı anlayışı benimseyen firma çalışanlarımız müşterilerimizin adreslerine gittiklerinde ilk olarak keşif yapıp, arızayı tespit ederler. Tam donanımlı alet ve araç gereçle arızayı hemen gidermek üzere çalışmalara başlarlar. Ekip arkadaşlarımız çalışmaları sırasında tüm teknolojik araçlardan tam anlamıyla yararlanmaktadırlar. Firmamızda müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. Gerekli işlemler tamamlandığında arızanın olduğu ev ve ofisler kullanıma hazır halde bırakılmaktadır.

Yıllarca başarılı hizmetleriyle kendini kanıtlayan firmamız müşterilerin güvenini de kazanmayı bilmiştir. Firmamız yukarıda sayılan tamir işleri yanında güneş enerji sistemleri kurulumu ve bakım onarımı konusunda da siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Her geçen gün artan servis ağımız ve müşteri portföyümüzle sektörde öncü konum haline geldik. Bu konuma ulaşmamızda müşterilerimize sunduğumuz hizmetler için uyguladığımız uygun fiyatlar da çok etkili olmuştur. Bizleri her saat diliminde irtibat numaramızdan arayabilir, destek isteyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR