• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dynobil Oto Ekspertiz Emek Bayii

Adres :

Emek Zekai Gümüşdiş Mahallesi Sanayi Caddesi No : 592/4 Bursa » Osmangazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Gazioğlu

E-Posta Adresi :

gazioglu192@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 441 82 61

Whatsapp 2:

0 (535) 491 22 03

Firmamız; Bursa otomotiv sektöründe güvenli bir şekilde 2.el otomobil alım satım yapmak isteyen siz değerli müşterilerimize ekpertiz hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Kuruluş amacımız alım satım yapılmak istenen her marka ve her model araçlarınızı son teknolojik cihazlar ile kontrol ederek ekspertiz raporu vermektir. Bu rapor sayesinde alım satım sırasında doğabilecek aldatma ve kandırmacalar ortadan kalkmakta; böylelikle araç değerinde alınıp satılmaktadır.

Dürüstlük, güvenilirlik, tarafsızlık, hoş görü, sevgi ve saygı firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkeler ışığında her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde uluslararası standartlarda kullanılan son teknoloji elektronik, mekanik ve teknik cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Bununla birlikte aracınız ile ilgili tüm bilgiler size yazılı belge olarak verilmektedir.

Firmamız çalışma politikası tarafsızlık ilkesidir. Profesyonel servis imkanları ile araçların değerinde alınıp satılmasında katkı sağlamak amacı ile motor testi, performans testi, kaporta boya testi, süspansiyon testi, oto yanal kayma testi, fren testi gibi oldukça geniş bir hizmet yelpazesinde çalışmaktayız. Alanında uzman ve her biri mesleki yeterliliğe ulaşmış çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize oto ekpertiz konusunda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmaktayız.

Firmamızın amacı sunduğumuz hizmetler ile sektörde öncü olmak ve yön vermektir. Bu amacımız doğrultusunda araç alım ve satım işlemlerinizde en güvenilir ve en doğru bilgiyi yaptığımız tetkikler ile tarafsız bir şekilde sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR