• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dynobil Oto Ekspertiz İznik

Adres :

Yeşilcami Mah. Küçük Sanayi Sitesi No: 4/b Blok İznik/bursa Bursa » İznik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Demirtaş

E-Posta Adresi :

ertugrul00418@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 455 15 65

Whatsapp 2:

0 (535) 455 15 65

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Dynobil Oto Ekspertiz İznik birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yılların deneyimini hizmet kalitesine yansıtmış bir firma olarak emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Ticari kazancın ötesinde kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet politikasıyla bugün geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başardık. Firmamız hizmet kalitesiyle sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermeye devam etmektedir.

Bursa otomotiv sektöründe sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerle öncü firmalar arasında yer almaktayız. Uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Firmamız ekspertiz işlemlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde sizlere vermektedir. Firma olarak; mekanik kontrol, kaporta boya testi, arıza tespit, merkezi fren testi ve daha pek çok hizmeti garantili bir şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde sizlere en kaliteli hizmetleri en makul fiyatlarla istifadenize sunmaktadır. Ticari kazancın ötesinde sizlere nitelikli hizmetleri uygun fiyatlarla sunuyoruz. Rekabet ettiğimiz firmalar arasında sizlere sunduğumuz ayrıcalıklı ve farklı hizmetler sunmaktayız. Bize ulaşmanız için aradaki engelleri kaldırarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden beri sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere yenilikçi hizmetler sunmayı başarmış bir firma olarak ilerlemeye devam etmekteyiz. Firma olarak sizlerin ilgisi ve rağbeti ile hizmet verdiğimiz sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler