• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebru Işık Kuaför Güzellik

Adres :

29 Ekim Mahallesi 411. Sokak No: 13 / B - A Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Işık

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 968 43 33

Ebru Işık Kuaför Güzellik Bursa’da güzellik merkezi sektöründe hizmet vermekte olup www.birmilyonnokta.com üyesidir. Güzel ve bakımlı olmanın bize kendimizi ne kadar iyi hissettirdiğini biliyoruz. Biz de güzellik merkezimizde kendinizi daha iyi hissetmeniz için güzelliğiniz ve kişisel bakımınız için açıldığımız günden bu yana siz değerli müşterilerimize servis sağlıyoruz.

Bursa güzellik merkezi alanında faaliyet gösteren merkezimizde pek çok uygulamayı yaptırmanız mümkün. Öncelikle kuaför uygulamalarımızdan bahsedersek, saçlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor ve gereken uygulamaları yapıyoruz. Saç kesimi, renklendirme işlemleri, model değişimlerini ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Özel günlerinizde heyecanınızı sizinle paylaşıyor, en özel gününüzde gelin başı ve diğer bakım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Ayrıca, keratin bakımı sayesinde saçlarınızın kaybettiği nemi ve proteini geri kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Bakım ihtiyaçlarınız için kaş, kirpik, manikür ve pedikür uygulamalarımızla hizmet veriyoruz. kaş laminasyonu sayesinde sürekli aşağı düşen, yanlış yöne uzayan, karışan kaşlarınızın uzun süre şekillenmesini, yukarı doğru sabit kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca, gerçek kaş görünümüne en yakın olan ve kıl şeklinde çizimlerle yapılan kıl tekniğini kişinin yüz ve göz yapısına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Çok tercih edilen bir diğer uygulamamız ise kirpik lifting. Bu uygulama sayesinde seyrek ve hacimsiz kirpikleri güçlendirerek, kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesi sağlıyoruz.

Manikür&pedikür uygulamalarımızla el ve ayaklarınızın temizlik ve bakımını yapıyor, daha sağlıklı ve güzel bir görünüme kavuşuyor. Geniş renk yelpazesine sahip oje çeşitlerimizin yanı sıra, çabuk kırılan ve sararan tırnaklara uygulanan jel tırnak uygulamamız en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer alıyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak çözüm odaklı yaklaşıyor, güler yüzlü ve deneyimli ekibimizle müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak servis veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR