• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ebruli Güzellik Salonu

Adres :

Akevler Mahallesi 1069 Sok. No: 13 Esenyurt/istanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ebru Aydoğdu -aydın Aydoğdu

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 446 11 43

Whatsapp 2:

0 (551) 204 82 41

Whatsapp 3:

0 (538) 446 11 43

Ebruli Güzellik Salonu olarak İstanbul kuaför sektöründe uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle fark yaratan işletmemiz, klasik uygulamalar dışına çıkarak, benzersiz kişisel bakım ve güzellik uygulamalarına imza atmaktadır. İşletme olarak ilk günden itibaren sürekli artan bir güven ve heyecanla hizmetlerimizi yerine getiriyor, hiç ara vermeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Zaman içinde kendimiz sürekli zenginleştirerek geliştiriyor, değişen ihtiyaçlar en profesyonel cevaplarla karşılık veriyoruz. Modaya uygun, çağdaş güzellik uygulamalarını farklılık, kalite ve hızlılık prensibiyle yerine getiriyoruz.

Her bayan kendini daha bakım ve daha güzel görmek ister ve bunu yaparken diğer herkesten farklı olmayı hayal eder. Salonumuzda zevkli, tecrübeli, uzman ekibimiz kişisel ihtiyaçları en doğru şekilde analiz ederek en başarılı biçimde hayata geçirmekte, kişiye özel tasarımlar yaparak bütün müşterilerinin ihtiyaçları karşılanmaktadırlar. En özel günlerinizde, günün anlam ve önemine uygun tasarımlar yapıyor, bütün ilginin sizde olacağı güzellik çalışmalarına imza atıyoruz.

Güzellik salonumuzda kaliteden kesinlikle ödün verilmemekte, her biri dünya markası kaliteli malzemeler kullanılarak güvenli uygulamalar yapılmaktadır. İhtiyaçlarınız en doğru şekilde tespit edilerek en doğru çözümler üretilmekte, talepleriniz doğrultusunda tasarımlarımız size özel hale gelmektedir. Sürekli gelişmeyi esas alarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız içinde manikür pedikür uygulamaları, protez tırnak uygulaması, gelin başı yapımı, jel tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, nisan başı modelleri, cilt bakım uygulamaları ve çok daha fazlası sizleri beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR