• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ece Kasabı

Adres :

Gülcü Mah. 145. Cad. No: 38 ( Şekeroğlu Ekmek Fırını Yanı ) Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Zorlu

E-Posta Adresi :

zorluhanife936@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 036 74 99

Isparta’da hizmet veren yılların eskitemediği Ece Kasabı birmilyonnokta.com un üyesidir. Isparta alışveriş sektöründe akla ilk büyük marketler gelmektedir. Her şeyi aynı yerden alabileceğiniz, ürün çeşitliliği olan markerlerden bahsediyoruz. Bir de bunun yanı sıra artık geleneksel diyebileceğimiz bir alışveriş yöntemi vardır; her ürün için satıldığı yerden alışveriş yapmak. Meyve sebze için manavdan, et için kasaptan alışveriş yapmak gibi. Günümüzde pek çok müşteri saydığımız ikinci seçeneğe göre hareket etmektedir. Firmamız da işte bu nedenle müşteri memnuniyetini temel prensibi olarak kabul etmekte ve bunu sağlamak için çok çaba sarf etmektedir.

Kasabımızdaki etler için tamamen anlaştığımız veterinerlerimizin denetimi ile kesimler yapılmaktadır. Bu sayede doğal yöntemlerle beslenen hayvanlardan elde edilen etler firmamızda hem o halleriyle hem de ürünler üretilerek satışa sunulmaktadır. Tamamen hijyen koşullarına uyularak elde edilen etlerden özel baharatlarımızla acılı, acısız sucuklar üretilip müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. İşlenmemiş olarak satışa sunulan antrikot, dana kıyma, dana bonfile, kuzu pirzola, kuzu kaburga, şinitzel, kuzu fileto, kuzu gerdan, kol incik, kuşbaşı, biftek, köy tavuğu, hindi but, hindi göğüs, her türlü sakatat ve yumurta ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Firmamız isterseniz saydığımız şekilde ürünlerimizi size sunmakta dilerseniz pişmiş ürün de sunmaktadır. Et ve tavuklarınızı mangalda pişirme hizmetimiz de bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışırken fiyatları da uygun seviyelerde tutmaya özen göstermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR